Etiketler:
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    472
    Ödül Puanları:
    113

Avusturya Islam Enstitüsü

Konu, 'Yurtdışı Melekleri' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

Yer: Matthias Corvinnusstrasse 2, 3100 St.Pölten Mevlana Camii

Islam Enstitüsünün Hedefleri

Egitimli anneler ve esler yetistirmek

Egitim merkezlerine kaliteli egitimenler kazandirmak

Camilerimizde sohbet verebilecek hoca hanimlar yetistirmek

Avusturya´da 20 yasini doldurmus herkes disaridan üniversite sinavlarina (Studienberechtigungsprüfung) girme hakkina sahiptir

Avusturya Islam Enstitüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü

Ülkemizde 1992 yılında kurulan iki yüksek teknoloji enstitüsünden birisi olan Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü (GYTE), Marmara Bölgesi'nde seçilmiş bir alanda konumlanmış, araştırma ve teknoloji üretimi öncelikli bir ihtisas üniversitesidir. Enstitü; girişimci ve geniş ufuklu araştırmacılar yetiştiren, uluslararası düzeyde bilim ve teknoloji üretiminde saygın bir yer edinen ve Türk sanayisinin...
  2. Avusturya

Avusturya

Avusturya Coğrafi Verileri Konum: Orta Avrupa'da, İtalya ile Slovenya'nın kuzeyinde yer alır. Coğrafi konumu: 47 20 Kuzey enlemi, 13 20 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 83,870 km² kara: 82,444 km² su: 1,426 km² Sınırları: toplam: 2,562 km Sınır komşuları: Çek Cumhuriyeti 362 km, Almanya 784 km, Macaristan 366 km, İtalya 430 km, Liechtenstein 35 km, Slovakya 91 km,...
  3. Avusturya Tarihi

Avusturya Tarihi

avusturya kralları Bugünkü Avusturya topraklarında insan yerleşimine ait ilk izler Alt Paleolitik Çağa değin uzanır. Roma İmparatorluğu ; MÖ 15 yılından başlayarak Miladi 5’inci yüzyıla kadar Avusturya topraklarında egemen olmuştur.Avusturya ‘nın başkenti Viyana ‘nın yanısıra , Salzburg ve Linz şehirlerinin temeli de Roma orduları tarafından atıldı.Zira bu şehirler ilk kuruluşlarında Roma...
  4. Islandı Seccadem

Islandı Seccadem

Anlımı Secdeye Vurdum Agladım Bu Aciz Canımı Hakka Adadım Dünya Yalanımış ey gec anladım Islandı Seccadem Gözyaslarımla Dünya Yalanımış ey gec anladim Islandı Seccadem Gözyaslarımla Rukum Mevlayadır Secdem Mevlaya Artık Hevesim yok Fani Dünyaya Secdede Agladim Ben Doya Doya Islandı Seccadem Göz Yaslarimla Secde Agladım Ben Doya Doya Islandi Seccadem Gözyaslarimla Islandi Seccadem Gözyaslarimla...
  5. avusturya

avusturya

slm kimse varmı

Sayfayı Paylaş