gebe
 1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.648
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burçları

  Konu, 'Burçlar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım.

  Ay burcu nedir ?

  Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir.

  Ay burcu neden önemlidir ?
  Gecesiz bir gün olamayacağı gibi ay burcunu bilmeden de bir insan tam olarak tanımlanamaz.Güneş burcu, yükselen burç gibi ay burcu da bir puzzle'ın parçasıdır.
  Ay burcunun etkilerine gelecek olursak eğer,Ay burcu duygularımızı belirler.Herhangi bir olay karşısında hissettiğimiz duyguların temelinde ay burcumuzdan aldığımız eğilimler vardır. Sevinçlerimiz, mutluluklarımız yahut üzüntülerimiz,kederlerimiz veya yaşadığımız duygusal inişler ve çıkışlar hep Ay burcumuz yönü ile aldığımız etkilerin neticesidir.


  Ay burcu hesaplama ?
  Aklımıza şöyle bir soru gelebilir.Eğer Ay burcu bu kadar önemliyse neden ay burcunu kimse bilmiyor? Yanıtı çok basit ay burcunu hesaplamak çok kolay değildir.Ay burcunu hesaplamanız için doğum tarihinizi ,doğum saatinizi kullanarak ayın doğduğunuz anki konumunu hesaplayabilecek bir program gerekir.

  Ama BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz ay burcunuzu öğrenebilirsiniz.  AY BURÇLARININ KISA ÖZELLİKLERİ


  AY BURCU KOÇ: Huzursuz, değişken, heyecanlı ve duygusaldır. :D:D:D:D:D


  AY BURCU BOĞA:Sabit duygular verir. Güvenilirdir. Biraz maddeci ve toplayıcıdır. Ses güzel olur.

  AY BURCU İKİZLER : Her açıdan değişkenlik verir. Yüzeysel olarak çok bilgilidir. Eli her konuda hünerlidir. Çevreye kolay uyum sağlar.

  AY BURCU YENGEÇ : Anaç bir yapısı vardır. Olması muhtemel şeylere karşı daima tedbirlidir. İhtiyacı olanın yardımına koşar. Yemek pişirmede maharetlidir ve elleri çok bereketli olur.

  AY BURCU ASLAN : Övülmek, ilgi çekmek, ünlü olmak ister. Onun için soyluluk, duygular, sevgi, aşk çok önemlidir. Aktörlük yeteneği vardır.

  AY BURCU BAŞAK : Konuşkan ve beceriklidir. İsterse her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde başarır. Sağlığı konusunda hassastır.

  AY BURCU TERAZİ : Uyumlu ve dengelidir. Yüksek idealleri vardır. Her şeyde bir estetik, bir güzellik ararlar.

  AY BURCU AKREP : Arzuları, istekleri, aşkı, nefreti çok şiddetlidir. Son derece sessiz, duygularını iyi gizler. Fanatik uçları vardır. Enerji çoktur. İradeleri kuvvetli olur. Yalnızlık onlar için sorun değildir.

  AY BURCU YAY : Baskıya dayanamazlar ve özgürlük onlar için önemlidir. Çok hareketlidirler düşünsel ve hareketsel özgürlük isterler. Sezgileri ve altıncı hisleri kuvvetlidir.

  AY BURCU OĞLAK : Duyguları çok derinlerdedir. Soğuk ve donuk görünürler. Sorumluluk almak istemez ve acımasız davranabilirler.

  AY BURCU KOVA : Bağımsızlığa çok önem verirler. Orjinal fikirler üretir, akılcı, mantıklı ve idealist olurlar. Daima dostları vardır.

  AY BURCU BALIK : Romantik ve hayalperest olup, başka alemlerde yaşarlar. Kendilerini başkalarına adarlar. Sanatsal alanlarda çok yeteneklidirler.

   
  Son düzenleme: 23 Haziran 2009
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  21.218
  Beğenilen Mesajlar:
  599
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: Ay Burçları

  AY BURCU YENGEÇ : Anaç bir yapısı vardır. Olması muhtemel şeylere karşı daima tedbirlidir. İhtiyacı olanın yardımına koşar. Yemek pişirmede maharetlidir ve elleri çok bereketli olur.

  yemek pişirme konusu haricinde tutuyor belki yemek pişirme konusundada maheretliyimdirde ben bilmiyorumdur :D:D
  teşekkürler canım
   
Ay Burçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ay Burcunda Yengeç

  Ay Burcunda Yengeç

  ay burcu yengeç olan erkek ay burcu yengeç olan kadın AY BURCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN Bir Çocuk Olarak : Yavru kuş. Duyarlı,utangaç,çocuksu,hayalci. Sıcak bir yuvaya, korunmaya ve yaşamın katı gerçekleri karşısında güvenceye ihtiyacı vardır. Bir düşler ve fanteziler dünyasına sığınmaktan hoşlanır. Aile duygusu çok güçlüdür. Çocukluğunu genellikle bir cennet olarak düşünür. Daima bir...
 2. Ay Burcunda Terazi

  Ay Burcunda Terazi

  Bir Çocuk Olarak : Balerin. İyi, tatlı, akıllı ve cana yakın çocuk. Koket. Erken yaşlarda flörte başlar. Büyük ilgiye ve hayranlığa ihtiyacı vardır. Ayrı düşme ve yalnız kalma korkusu yüzünden her şeye kolay uyum sağlar. Uç noktada, kendi görüşlerini oluşturmakta ve bilinçli bir kimlik geliştirmekte güçlük çeker. İçsel Anne İmajı : Tasasız,sakin,huzurlu anne. Öğrenmesi Zor Dersler :...
 3. Ay Burcunda Yay

  Ay Burcunda Yay

  rezzan kiraz 2011 yay burcu rezzan kiraz 2011 burç yorumları Bir Çocuk Olarak : Özel olduğu duygusunu taşır. Ahlaki, ruhsal veya başarı anlamında "iyi" olma arzusuna sahiptir. Başkalarını düş kırıklığına uğratmaktan hoşlanmaz. Sevilmek, hayranlık toplamak ve takdir edilmek ister. Annesi dar kafalı olamaz. Çocuğuna büyük hareket alanı bırakması, onu desteklemesi, yeni dürtüler...
 4. Ay Burcunda Oğlak

  Ay Burcunda Oğlak

  ay burcu oğlak Bir Çocuk Olarak : Büyümüş de küçülmüş çocuk. Terbiyeli,ciddi. Erken yaşlarda sorumluluk duygusuyla, görev üstlenme yeteneğine sahip. Böylece öz güven geliştirir, değerli ve ihtiyaç duyulan bir insan olma duygusu kazanır. İhtiyaçlarını nadiren söyler. Bazen çok dik kafalı olabilir, özellikle ilgi merkezi durumuna konduğunda. Başka çocuklar kadar çocuksu değildir. Şefkatlidir....
 5. Ay Burcunda Balık

  Ay Burcunda Balık

  Bir Çocuk Olarak : Endişeli veya utangaç çocuk. Rüyalı,fantezilerle dolu, yaratıcı ve şefkatli. Çok hassas, dolayısıyla sağlığı zayıf. Anne ile çocuğu ayıran sınırdan kurtulmak ister. Başkalarının dünyasında olup bitenleri kolay sezer. Kendi görüş açısını bulmakta güçlük çeker. "Ben" demeyi öğrenmesi geç ve güç olur. İçsel Anne İmajı : Oldukça duyarlı, kendini feda eden anne....

Sayfayı Paylaş