Etiketler:
 1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burçları

  Konu, 'Burçlar' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım.

  Ay burcu nedir ?

  Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir.

  Ay burcu neden önemlidir ?
  Gecesiz bir gün olamayacağı gibi ay burcunu bilmeden de bir insan tam olarak tanımlanamaz.Güneş burcu, yükselen burç gibi ay burcu da bir puzzle'ın parçasıdır.
  Ay burcunun etkilerine gelecek olursak eğer,Ay burcu duygularımızı belirler.Herhangi bir olay karşısında hissettiğimiz duyguların temelinde ay burcumuzdan aldığımız eğilimler vardır. Sevinçlerimiz, mutluluklarımız yahut üzüntülerimiz,kederlerimiz veya yaşadığımız duygusal inişler ve çıkışlar hep Ay burcumuz yönü ile aldığımız etkilerin neticesidir.


  Ay burcu hesaplama ?
  Aklımıza şöyle bir soru gelebilir.Eğer Ay burcu bu kadar önemliyse neden ay burcunu kimse bilmiyor? Yanıtı çok basit ay burcunu hesaplamak çok kolay değildir.Ay burcunu hesaplamanız için doğum tarihinizi ,doğum saatinizi kullanarak ayın doğduğunuz anki konumunu hesaplayabilecek bir program gerekir.

  Ama BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz ay burcunuzu öğrenebilirsiniz.  AY BURÇLARININ KISA ÖZELLİKLERİ


  AY BURCU KOÇ: Huzursuz, değişken, heyecanlı ve duygusaldır. :D:D:D:D:D


  AY BURCU BOĞA:Sabit duygular verir. Güvenilirdir. Biraz maddeci ve toplayıcıdır. Ses güzel olur.

  AY BURCU İKİZLER : Her açıdan değişkenlik verir. Yüzeysel olarak çok bilgilidir. Eli her konuda hünerlidir. Çevreye kolay uyum sağlar.

  AY BURCU YENGEÇ : Anaç bir yapısı vardır. Olması muhtemel şeylere karşı daima tedbirlidir. İhtiyacı olanın yardımına koşar. Yemek pişirmede maharetlidir ve elleri çok bereketli olur.

  AY BURCU ASLAN : Övülmek, ilgi çekmek, ünlü olmak ister. Onun için soyluluk, duygular, sevgi, aşk çok önemlidir. Aktörlük yeteneği vardır.

  AY BURCU BAŞAK : Konuşkan ve beceriklidir. İsterse her türlü hizmeti kusursuz bir şekilde başarır. Sağlığı konusunda hassastır.

  AY BURCU TERAZİ : Uyumlu ve dengelidir. Yüksek idealleri vardır. Her şeyde bir estetik, bir güzellik ararlar.

  AY BURCU AKREP : Arzuları, istekleri, aşkı, nefreti çok şiddetlidir. Son derece sessiz, duygularını iyi gizler. Fanatik uçları vardır. Enerji çoktur. İradeleri kuvvetli olur. Yalnızlık onlar için sorun değildir.

  AY BURCU YAY : Baskıya dayanamazlar ve özgürlük onlar için önemlidir. Çok hareketlidirler düşünsel ve hareketsel özgürlük isterler. Sezgileri ve altıncı hisleri kuvvetlidir.

  AY BURCU OĞLAK : Duyguları çok derinlerdedir. Soğuk ve donuk görünürler. Sorumluluk almak istemez ve acımasız davranabilirler.

  AY BURCU KOVA : Bağımsızlığa çok önem verirler. Orjinal fikirler üretir, akılcı, mantıklı ve idealist olurlar. Daima dostları vardır.

  AY BURCU BALIK : Romantik ve hayalperest olup, başka alemlerde yaşarlar. Kendilerini başkalarına adarlar. Sanatsal alanlarda çok yeteneklidirler.
   
  Son düzenleme: 23 Haziran 2009
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  Cevap: Ay Burçları
  AY BURCU YENGEÇ : Anaç bir yapısı vardır. Olması muhtemel şeylere karşı daima tedbirlidir. İhtiyacı olanın yardımına koşar. Yemek pişirmede maharetlidir ve elleri çok bereketli olur.

  yemek pişirme konusu haricinde tutuyor belki yemek pişirme konusundada maheretliyimdirde ben bilmiyorumdur :D:D
  teşekkürler canım
   
Ay Burçları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ay Burcunda Başak

  Ay Burcunda Başak

  AY BURCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN Bir Çocuk Olarak : Vicdanlı çocuk. Dikkatli, eleştirel gözlemci, biraz çekingen ve zeki. Her şeyi doğru yapmaya, faydalı ve yardımcı olmaya çalışır. Başkalarına yardım ederek ve kendisine verilen ödevleri dürüstçe yerine getirerek takdir toplamak ister. İçine kapanmaya ve özünü inkar etmeye yatkındır. Temizdir. İçsel Anne İmajı : Güvenilir, yetkin anne...
 2. Ay Burcunda Terazi

  Ay Burcunda Terazi

  Bir Çocuk Olarak : Balerin. İyi, tatlı, akıllı ve cana yakın çocuk. Koket. Erken yaşlarda flörte başlar. Büyük ilgiye ve hayranlığa ihtiyacı vardır. Ayrı düşme ve yalnız kalma korkusu yüzünden her şeye kolay uyum sağlar. Uç noktada, kendi görüşlerini oluşturmakta ve bilinçli bir kimlik geliştirmekte güçlük çeker. İçsel Anne İmajı : Tasasız,sakin,huzurlu anne. Öğrenmesi Zor Dersler :...
 3. Ay Burcunda Oğlak

  Ay Burcunda Oğlak

  ay burcu oğlak Bir Çocuk Olarak : Büyümüş de küçülmüş çocuk. Terbiyeli,ciddi. Erken yaşlarda sorumluluk duygusuyla, görev üstlenme yeteneğine sahip. Böylece öz güven geliştirir, değerli ve ihtiyaç duyulan bir insan olma duygusu kazanır. İhtiyaçlarını nadiren söyler. Bazen çok dik kafalı olabilir, özellikle ilgi merkezi durumuna konduğunda. Başka çocuklar kadar çocuksu değildir. Şefkatlidir....
 4. Ay Burcunda Kova

  Ay Burcunda Kova

  ay burcu kova özellikleri ay burcu kova olanlar Bir Çocuk Olarak : Küçük prens veya prenses. Erken yaşta yuvadan uçar ve kendi yolunu çizer. Bu dünyada bir yabancı, ama aynı zamanda çok özel olduğunu hisseder. Bir başkasıyla karşılaştırılmaya tahammülü yoktur. Genellikle ailesine (veya bu dünyaya) ait olmadığını hisseder. Ayrılmakla ilgili problemi yoktur. İçsel Anne İmajı : (Fazlasıyla)...
 5. Ay Burcunda Balık

  Ay Burcunda Balık

  Bir Çocuk Olarak : Endişeli veya utangaç çocuk. Rüyalı,fantezilerle dolu, yaratıcı ve şefkatli. Çok hassas, dolayısıyla sağlığı zayıf. Anne ile çocuğu ayıran sınırdan kurtulmak ister. Başkalarının dünyasında olup bitenleri kolay sezer. Kendi görüş açısını bulmakta güçlük çeker. "Ben" demeyi öğrenmesi geç ve güç olur. İçsel Anne İmajı : Oldukça duyarlı, kendini feda eden anne....

Sayfayı Paylaş