1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burcunda Akrep

  Konu, 'Akrep Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  Bir Çocuk Olarak : Gizemli çocuk. Annesi ile yoğun bir ilişki kurmak, onunla çatışmak, onu kışkırtmak ve hissetmek ister. Aile atmosferini ve ebeveynleri arasındaki ilişkiyi sezinler. Yasaklara, tabulara, bilinçaltına ve cinselliğe erken yaşlarda merak sarar. Keşfetme dürtüsüne sahiptir. Yıkıma yol açacak ölçüde şiddetli öfke krizlerine girebilir. Göbek bağını kesmek ömür boyu sürecek bir iş olabilir.
  İçsel Anne İmajı : Güçlü, büyüleyici, erk sahibi anne, ve/veya korkunç, kötü cadı

  Öğrenmesi Zor Dersler : Her oyuncağını hemen parçalamamak.

  Bir Anne Olarak : Kara peri. Çocuğuna duygusal açıdan bağlıdır ve kendisini adamıştır. Çocuğu ile ilgili her şeyi bilmek ister ve ona hiçbir sır bırakmaz. Zorlayıcı, ama aynı zamanda yok edici olabilir. Çocuğunu sürekli duygusal bağımlılık altında tutma eğilimi gösterir. Prensiplerine gelince acımasız ve ödünsüzdür.

  Kadın İmajı : Siyah Madonna. Yılan kadın, örümcek kadın ve esrarengiz ayartıcı. Daima duygularını vurgular. Büyüleyici,gizemli,derin ve tutkuludur. İnsanların tam anlamıyla büyüleyebilir. Sahiplenici, yok edici, rezil ve karşı konulmazdır.

  Gölgesi : Kötü cadı.

  Güçlü Yönleri : Tedavici. Güçlü içgüdüsel yapısı dilekleri gerçekleştirme yeteneği ile birleşmiştir. Güç sahibi olmanın çekiciliğine karşı koyabilir ve sipiritüel gücünü tedavi amacıyla kullanabilir. Benliğinin üstesinden gelebilir. Yeni güçleri bıkmadan, yorulmadan seferber eder. Tüm tabular onu cezbeder.

  Problemli Alanı : Güç manyağı. Herkesi fethetmek ve kendine bağımlı kılmak ister. Aşırı kıskançtır, affetmez, intikamcı ve güce takıntılıdır. Eşinden koşulsuz bağlılık bekler. Sık sık depresif, melankolik havalara girer. Fazlasıyla gizli kapaklıdır. Kontrol etme duygusuna bağımlıdır. Bazen kendi sevdiği şeyleri bile yok edecek kadar yıkıcı bir gücü vardır. Bir zehir küpüdür.

  Temel Prensibi : Bunun içinde veya altında ne olduğunu bilmek isterim. Hiçbir zaman ucunu bırakmam.

  Yaşam Tarzı : Büyülü bir kale veya Drakula'nın şatosu
  Duygulu Ay için bu zor bir konumdur. Karakterinizde fanatikliğe varan bazı aşırılıkların bulunması olasıdır. Hizmet vereceğiniz herhangi bir çalışma alanı bulduğunuz zaman hiç yolunuzdan sapmadan bu işi yürütürsünüz. Sizde her an saklı duran bir enerji vardır. Bunu olumlu kullanmazsanız birçok sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cinsel zevklerinizi doyurmak için elinizden geleni ardınıza koymazsınız. Belki de bu yüzden kendinize eziyet edeceksiniz.
  **** yönünüz güçlüdür. Ruh haliniz birden geniş değişiklikler gösterir. Kontrol etmekten hoşlanırsınız. Şaşırtıcı zorlukların üzerinden gelme kabiliyetiniz vardır. Sır saklarsınız. Başkaları hakkında bilgi almaya ilgi duyarsınız. Kavgacısınız. Bırakılması zor istenmeyen huylarınız vardır. Çözümünü düşünemediğiniz olaylar karşısında ya da olay hakkında size hiçbir şey anlatılmadığında fazlasıyla paniklersiniz. İnsanlarla iyi uyuşan bir duygusal karakteriniz var. Ölümden sonraki yaşam ile ilgiden ziyade bu dünya zevkleri ile daha ilgilisiniz. Akıllı ve mekanikçi veya iyi bir zanaatkarsınız. İç güdüleriniz kuvvetlidir. Hareketli, yaratıcı ve aşırı tutkuları olan bir kişisiniz. Gizli duygu ve düşüncelerinizi kimseye anlatmazsınız. İnsanların hakkınızda ne kadar bilmelerini istiyorsanız o kadarını açıklarsınız. Birçok konuda düşüncesizce ve birden hareket edersiniz ancak konu gizli duygularınız olduğu zaman hemen kendinizi tutarsınız. Kendi kendinize yaptığınız bu baskı sizde dışarı atılması gereken büyük bir enerji birikimi yapar.
  İçki ve uyuşturucu maddelere düşkünlüğünüz olabilir. Hain, kinci, öç alıcı ve ezicisiniz. Size karşı çıkanlara kin ve öç dolu bir tepki gösterirsiniz. Yeteneklerinize büyük güveniniz olduğundan yalnızlık sizi sıkmaz. Daha çok kendi başınıza çalışmak istersiniz. Çok çabuk sinirlenen,sözünü sakınmayan, patavatsız bir yaradılıştasınız. Çok konuşmazsınız ama sizi öfkelendiren bir oldu mu karşınızdakini konuşmanızla yaylım ateşine tutarsınız.
  Bilimsel çalışmalarla ilgilenir, özellikle düşüncelerinizi yararlı biçimlerde sınıflandırmayı başarırsınız. İradeniz çok güçlüdür. Erkekseniz, yaşamınıza giren kadınlar tutkulu, zeki ve yürekli olur, isteklerini elde etmek için gerekirse hileli yollara başvurabilirler. Ay kötü etkiler almışsa baştan çıkmış, cinsel konularda soysuzlaşmış bir insan olabilirsiniz. Kendi çıkarlarınız için en iyi arkadaşlarınızı arkadan vurabilirsiniz. Bir kadın tarafından aldatılabilir ya da ömür boyu kadınların dostluk ve arkadaşlıklarından yoksun kalabilirsiniz.


   
Ay Burcunda Akrep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Akrep burcunda doğan miniklerimiz

  Akrep burcunda doğan miniklerimiz

  24 Ekim - 22 Kasım Bu burçta doğan çocuk, neşeli, hareketli, enerjik, cana yakın bir kişiliğe sahiptir. Zekası sayesinde her şeyi çabuk kavrayıp öğrenir. Eğitilmesi de zor değildir. Tam aksine bu cesur çocuk problemlerden, zorluklardan hoşlanır ve bunları ortadan kaldırmak ister. Onun için de derslerinde başarılı olur. Ancak o gizlilikten hoşlanan ve biraz da sinsi bir karektere sahiptir....
 2. Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

  Gerçek Bir Akrep Burcumusunuz?

  nasıl bir akrepsiniz Akrep burcuysanız yani güneş Akrep burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Akrep olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Akrep ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Herkese güvenemediğinizi biliyor musunuz? 2- Arkadaşları benimseme huyunuz var mı? 3- Zaman zaman dostları kıskanır mısınız? 4- Aşkta çok kıskanç olduğunuz doğru mu?...
 3. Burçlar Arası Uyum (AKREP)

  Burçlar Arası Uyum (AKREP)

  akrep erkeği kova kadını akrep erkeği kova kadını uyumu balık uyumu burcu Akrep ile Akrep AKREP ERKEĞİNE GÖRE AKREP KADINI İki Akrep arasındaki ilişkinin nasıl olacağını söylemek cidden zordur. Kesin olan tek şey, bunun dünyevi bir şey olmayacağıdır, klasik anlamda bir aile mutluluğu ise asla. Akrep burcunda doğan iki insan arasındaki ilişkinin daima savaşçı bir karakteri vardır. İki...
 4. Ay Burçları

  Ay Burçları

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım. Ay burcu nedir ? Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir. Ay burcu...
 5. Akrep Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Akrep Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Akrep Burcuna Aralık Deste Açılımı Karşındaki erkek sana yeni sorunlarla gelebilir. Onu etkilemen lazım. Etkilemek içinse çok şey yapman gerekmiyor. Çünkü edalı bir yürüyüşünü bile unutmayacak kadar hassas. Çileleri belki mesken edindin. Üzülme diyor kart. Artık sağlıklı bir dönem geldi. Hangi konuda olmasını istediğin şey varsa bekle. Artık uzakta değil o özlenen günler. Balık gibi...

Sayfayı Paylaş