1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burcunda Balık

  Konu, 'Balık Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  Bir Çocuk Olarak : Endişeli veya utangaç çocuk. Rüyalı,fantezilerle dolu, yaratıcı ve şefkatli. Çok hassas, dolayısıyla sağlığı zayıf. Anne ile çocuğu ayıran sınırdan kurtulmak ister. Başkalarının dünyasında olup bitenleri kolay sezer. Kendi görüş açısını bulmakta güçlük çeker. "Ben" demeyi öğrenmesi geç ve güç olur.
  İçsel Anne İmajı : Oldukça duyarlı, kendini feda eden anne.

  Öğrenmesi Zor Dersler : Sınır koymak, göbek bağını kesmek, kendi ayakları üzerinde durmak.

  Bir Anne Olarak : Fedakar. Nazik, yumuşak, koruyucu ve hoşgörülü. Çocuğunun nelere ihtiyacı olduğunu açıkça hisseder. Ve o ihtiyaçları yerine getirmek için fedakarlıklarda bulunur. Sınır koymayı bilmez ve her şeyi sabırla kabul eden bir kurban durumuna kolay düşer. Çocuğunun üstündeki kontrolü belli belirsizdir. Çocuğuna suçluluk duyguları aşılar.

  Kadın İmajı : Su perisi. Özellikle empatiktir. Anlaşılmaz, alıngan ve duyarlıdır. Başkalarındaki gizli arzuları ve yetenekleri keşfetmekte ustadır. Zaman zaman biraz uçucu ve geçicidir. Kolay kandırılır, baştan çıkar. Bağımlılığa veya kurbanlığa yatkındır.

  Gölgesi : Sarsak İnsan.

  Güçlü Yönleri : Gizemli insan. Çok bağlı, kendisini adayan, eşi ile bütünleşme arzusu duyan bir insandır. Doğaüstü deneyimler yaşamaya karşı içsel bir dürtü hisseder. Sonsuz bir empati yeteneği vardır. Kurtarılma arzusu taşır. Derin, duyarlı, sezgisel, imgelemi güçlü, kolay uyum sağlayan, sübjektif ve bağışlayıcıdır.

  Problemli Alanı : Çaresiz,zavallı insan. Kurban rolünü oynamaya eğilimlidir. Trajik karmaşıklıklara girmeye, kendini çaresizce teslim etmeye yatkındır. Sınır koymasını bilmez. Gerçeklerden kaçma eğilimi gösterir. Sağı,solu belli olmaz, istikrarsız, melankolik ve dengesizdir, kolay kanar. Bağımlılık problemleri yaşar.

  Temel Prensibi : Sadece özlemi tanıyan insanlar benim neler çektiğimi bilebilirler.

  Yaşam Tarzı : Deniz kıyısında eski bir ev.

  Şaşırtıcı, durmadan değişen bir kişiliğiniz var. Birlikte yaşanması zor bir insansınız. İyi ta da kötü olmanız karşınızdaki kişilere bağlıdır. Onlar sizin için ne düşünüyorlarsa siz öyle olursunuz.
  Para sorunları ile uğraşmak sizi sıkar ve kendinizi güvensiz hissettirir. Özellikle kadınsanız bu durumlarda sığınacağınız birini bulur., ona bütün derdinizi anlatır, kendinizi haklı gösterir ve rahatlarsınız. Artık kuş gibi hafifsinizdir, sorunlar yine birikip güvensizlik duymanıza dek ! Yanı başınızda kesinlikle bir anlayışlı sırdaşa gereksinme duyacaksınız. Bu sırdaş güç anlarınızda sığınacağınız bir liman gibidir. İnsanların size kötü davranmadığı ve işlerin iyi gittiği dönemlerde neşeli ve cana yakınsınız. Çok kısa bir süre içinde yine de korkularınızın, üzüntülerinizin içine gömülebilirsiniz. Nasıl Ay, Dünya da kabarma-alçalma olayları yaratıyorsa siz de bir üzüntülü, bir neşeli olacaksınız. Uzun süre aynı ruh haliyle kalmanız zordur. Fazla heyecana dayanamıyorsunuz, sakin bir hayat sizi rahatlatır.
  Duygusalsınız. Eğer kendi idealleriniz fikirlerinizle çatışıyorsa gerçeği görmekte hatta daha çok kabul etmekte güçlük çekersiniz. Kuvvetli bir hayal gücünüz var. Romantik ve idealistsiniz. Duygusal olarak bağımsız ve fazla kişisel özgürlük isteyen kişilerle iyi ilişkiler kuramazsınız. Başkalarının etkisinde kaldığınızda içten incinebilirsiniz. Utangaçsınız. Tanıtım sizin için önemlidir ve özen gösterirsiniz. Müptela olabilen bir tabiatınız vardır. Heyecanlanmaya yatkınsınız. Mükemmel bir teorisyen olabilirsiniz. Sanatsal yönünüzün yanında ruhsallığınızla da ilgi çekersiniz.
  Temel özelliğiniz düş dünyasında yaşamanızdır. Gerçekle aranızda bir perde vardır sanki. Bu perde ile yaşamı kendinizden ayırır, yarattığınız pembe dünyada yaşamaya çalışırsınız. Bu fazla uzun sürmez kuşkusuz. Gerçekle sık sık yüz yüze gelir, acı çekersiniz. İşte dost size bunun için gereklidir. Kendinizin gerçek dostu olmayı öğrenene dek... Verici,eli açık ve uysalsınız. Para konularında çok duygusal olmanız yüzünden kandırılabilirsiniz. Kederli olduğunuz zaman yalnız kalmak ister ya da alkolde ve uyuşturucu maddelerde ararsınız çözümü.
  Güzel sanatların her türü hoşunuza gider. Edebiyata, şiire, dans ve artistliğe büyük yeteneğiniz vardır. Bu konumun büyük bir özelliği de tembelliktir. Yeteneğinizi insanların yararına kullanırsanız var oluşunuzun nedenini yerine getirir, rahat ve mutlu olursunuz. Ay kötü etkiler almışsa hiçbir şeye hayır demeyen, hayalci ve uyuşturucu maddelere düşkün biri olabilirsiniz. Aşırı uç yanlısı da olmanız da olasıdır. İnsanüstü güçlerle bağlantı kurmak gibi davranışlar gösterebilirsiniz. Tembel, düzensiz, değişken ve yaşamını günün koşullarına uygun yollardan kazanmayı beceremeyen bir insan olabilirsiniz. Hapishaneler, hastaneler ve tımarhaneler yaşamınızda önemli bir yer tutabilir. Uygun yollardan kazanmayı beceremeyen bir insan olabilirsiniz.


   
Ay Burcunda Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ay balığı

  ay balığı

  Ay balığı (Mola mola. Latince mola değirmen taşı demektir), Pervane balığı olarak da bilinir, Molidae familyasına ait balık türü. Lezzetsiz ve kötü kokan etinden dolayı ticari değeri yoktur. En büyükleri ağzından kuyruğuna kadar 3 metre, sırt yüzgecinden anal yüzgecine kadar 4 metre ve 2 ton ağırlığa kadar varabilirler. 100 yaşına kadar varabildikleri tahmin edilir. 2 ton ağırlıkları dikkate...
 2. Ay Balığı (Mola mola)

  Ay Balığı (Mola mola)

  "Ay Balığı" Ay balığı (Mola mola. Latince mola değirmen taşı demektir), Molidae familyasına ait balık türü. Lezzetsiz ve kötü kokan etinden dolayı ticari değeri yoktur. Bilimsel sınıflandırma Alem: Animalia (Hayvanlar) Şube: Chordata (Kordalılar) Sınıf: Actinopterygii (Işınsal yüzgeçliler) Takım: Tetraodontiformes Familya: Moliidae Cins: Mola Tür: M. mola Binominal adı: Mola...
 3. burcunuz balık yükseleniniz balık ise

  burcunuz balık yükseleniniz balık ise

  burcunuz balık yükseleniniz balık ise Güneş ve Yükselen Burç Balık ise, doğum sabah saatlerinde, 6-8 arasında gerçekleşmiş demektir. Kişiliği belirleyen bu her iki temel ögenin de aynı olması, Balık karakteristiklerinin kişilikte çok ciddi anlamda görülmesinde etkilidir. Zaman zaman ben-merkezcilik ve egoizm negatif özellikler olarak kendini gösterir. Yükselen Burcu da Balık olan Balık,...
 4. Ay Burçları

  Ay Burçları

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım. Ay burcu nedir ? Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir. Ay burcu...
 5. Hangi Ay Hangi Balık

  Hangi Ay Hangi Balık

  Hangi Ay Hangi Balık bulunur lütfen bu sorumun cevabını acil olarak verin bana kızlar bekliyorum.

Sayfayı Paylaş