1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burcunda Boğa

  Konu, 'Boğa Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  AY BURCUNUZU ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

  Sosyal Ruhlu Güçlü Bir Çocuk Olarak : Küçük güneş parçası. Duygusal, sakin, duygulu, memnun, sözel ve ağız ile ilgili. Tamamen doyumlu, veya doyduğu zaman doyumlu. Özellikle il yıllarında, annesi ile yoğun ve sürekli fiziksel temasa ihtiyaç duyar. Genellikle geç gelişir, olgunlaşmak için rahat bir ortama ve zamana ihtiyacı vardır. Annesini ve evini terk etmesi zordur.

  İçsel Anne İmajı : Sıcak, besleyici,

  Öğrenmesi Zor Dersler : Ayrılmak, Koruyucu kadın. Değişme cesareti.

  Bir Anne Olarak : İyi huylu kadın. Pratik, ayakları yere basan, koruyucu ve şefkatli anne. Kendini çocuğuna sabır ve ilgiyle adar,ona köklü bir güven ve emniyet duygusu verir, gündelik yaşamını kolay yönetmeyi öğretir. Çocuğunu kendi haline bırakmakta zorluk çeker.

  Kadın İmajı : Duyumsal insan. Çok feminendir. Erotik, duyusal,fiziksel,candan, çekici, kışkırtıcı, tutarlı, evcimen ve sadıktır. Duygusal güvenlik ve istikrar arar. İlişkide olduğu bir insana aynı anda sevgili, eş ve anne olabilir.

  Gölgesi : Hantal,sıkıcı insan.

  Güçlü Yönleri : Sadık yürekli. Eşine fiziksel yakınlık hissetme ihtiyacı güçlüdür: onu hissetmek, tatmak ve zevkine varmak ister. İstikrarlı olmasına rağmen, söz vermeye ve bağlanmaya gelince tereddüt eder, çünkü kararını bir kez verdiği zaman sonsuz dek tutmak ister. Ayrılık, değişme ve yeni başlangıçlar onun köklerini sarsar ve bu yüzden korkutur. Güvendiği insanların arasında sevgi arar. Yumuşak huylu, hoşnut, sakin, sabırlı ve barış severdir. Koleksiyoncu, sakin, yerleşik ve çok üretkendir.

  Problemli Alanı : Zevk düşkünü (bedonist) Duyarsız ve donuktur. Tembel, inatçı, hareketsiz, alışkanlıklarına düşkün kaba, sıkıcı ve oburdur.

  Temel Prensibi : Sahip olduğum şeyler bana yeter.

  Yaşam Tarzı : Çiftlik evi.

  Boğa burcu Ay için en iyi yerleşimdir. Çoğu zaman varlık ve rahat bir yaşam sağlar. Düşüncelerinizi öyle kolay kolay değiştirmezsiniz. Elde ettiğiniz kazançları sonu belli olmayan şeyler için yitirmek istemezsiniz. Sezgileriniz çok kuvvetli ve duyarlıdır. Bir işe başlamadan önce enine botuna düşünür, tartışır, danışır ve sonra karar verirsiniz. Ondan sonra da sizi kararınızdan döndürmek olanaksızdır.
  Tutucu fikirleriniz vardır. Fiziğiniz güçlüdür. Maddesel konfor ararsınız. Sosyal statü ve varlık ararsınız. Ev gereçleri veya aile kurumundan çok sosyal olaylar ilginizi çeker. Kuruluşlara girmek için zorlanmadan hoşlanmazsınız. Sakinsiniz. Durağansınız. Gururlu ya da yanına yaklaşılamaz gibi görülebilirsiniz. Kin tutabilirsiniz. Kendi kendine yeter bir havanız var. Sözünü tutmayanlar ve tutarlı olmayanlardan nefret edersiniz. İşler kötü gittiğinde kabullenmekten hoşlanmazsınız.
  İş yaşamında, kararlı sağlam adımlarla ilerleyerek yükselir ve varlıklı olursunuz. Elinizdeki parayı akıllıca harcamayı bilirsiniz. Tarım ürünlerinden ve hammadde satışlarından para kazanabilirsiniz. Alım-satım konularında şaşmaz bir sezginiz vardır. Kooperatifler, büyük mağazalar, sendikalar, lokantalar, yiyecek satan dükkanlar, inşaat, arsa alım-satımı ve benzeri işler size kazanç sağlayabilir.
  Kibar, ince, saygılı, güvenilir ve sevimlisiniz. Şık ve güzel olduğu sürece eski giysilerinizi yeniymişçesine giymekte sakınca görmezsiniz. Rahatınıza, yiyeceğinize ve cinsel yaşamınıza düşkünsünüz. Tat alma ve dokunma duygularınız çok gelişmiştir.
  Ay, Boğa burcunda ilken doğan kadınlar erkeklere zor günlerinde destek olan kadın tipleridir. Erkeği ile aralarındaki bağı pek koparmak istemezler. Bu kişiler güzel şarkı söylerler. Ses tonları çok güzeldir. Radyo-televizyon yayıncılığı ya da plakçılık gibi meslekleri seçebilirler. Ay kötü etkiler almışsa hareketten, canlılıktan ve yenilikten yoksun, can sıkıcı bir tip olabilirsiniz. Oburluk derecesinde yemek yersiniz. Alkollü içkilere olan düşkünlüğünüz sizin ve aileniz için sorun olabilir. Gizli işlere karışabilir, kuşkulu işler çeviren kişilerle dostluk kurabilirsiniz. Paşa gönlünüzün huzurunu kaçırmamak için haksızlıklara ses çıkarmadan seyirci kalabilirsiniz
   
  Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
Ay Burcunda Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Boğa burcunda doğan miniklerimiz

  Boğa burcunda doğan miniklerimiz

  21 Nisan - 21 Mayıs Boğa burcundan olan çocuk, sessiz ve sakindir. Onun diğer bebekler gibi ağlamadığını, huysuzluk etmediğini düşünerek memnun olursunuz. Fakat en ummadığınız anda o feryadı basar. Hem inanılmayacak kadar yüksek sesle haykırmaya başlar. Bu ağlama da nedensiz değildir. Bebek, daha birkaç aylıkken rahatsız edilmek istemediğini size açıklamaktadır. Israr etmek, kendisini...
 2. Boğa burcuna alınabilecek küçük hediyeler

  Boğa burcuna alınabilecek küçük hediyeler

  boğa burcu erkeğine alınacak hediyeler boğa erkeğine alınabilecek hediyeler burcu alınabilecek burcuna alınacak Küçük Hediyeler Her iki cins için : Bir çoban resmi Odada yetiştirilebilecek bir bitki Frank Sinatra veya Barbara Streisand'ın plakları Bir "Bol Kepçe Lokantası"nda mükemmel bir akşam yemeği Sadece erkekler için : Onun için ördüğünüz bir şal...
 3. Ay Burçları

  Ay Burçları

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım. Ay burcu nedir ? Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir. Ay burcu...
 4. Boğa Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

  Boğa Burcuna Temmuz Tarot Açılımı

  Boğa Burcuna Temmuz Tarot Açılımı İşte kafa dinleyeceğiniz bir dönem başlamak üzere. Artık denemişi denemekten vazgeçip, yeni yöntemler bulun. Geçmişte yapılan hatalardan ders almanın zamanı geldi. Kendinizi çok yordunuz. Bu dönem daha kalıcı kararlar alıp adımlarınızı ona gore atın. Bu arada bazı yerlerden haberler bekliyorsunuz. Bunlardan biri istediğiniz doğrultuda gelecek. Umarım hak...
 5. Boğa Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Boğa Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Boğa Burcuna Aralık Deste Açılımı Güneş (ters) kartı terste olsa düzde olsa değeri aynıdır. Sakın gücünü kaybetme. Korkma. Bilki Güneş o sıcak yüzünü sana gösterecek. Sen dayan sadece. Bu destenin en güzel kartıdır. Mektup kartı, uzaktan gelecek haberi temsil eder. Kimbilir beklide aramasını istediğin bir kişinin sana ulaşmasını da temsil eder. Ondan güzel haberler duyamayacağını da...

Sayfayı Paylaş