1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burcunda Kova

  Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  ay burcu kova özellikleri ay burcu kova olanlar Bir Çocuk Olarak : Küçük prens veya prenses. Erken yaşta yuvadan uçar ve kendi yolunu çizer. Bu dünyada bir yabancı, ama aynı zamanda çok özel olduğunu hisseder. Bir başkasıyla karşılaştırılmaya tahammülü yoktur. Genellikle ailesine (veya bu dünyaya) ait olmadığını hisseder. Ayrılmakla ilgili problemi yoktur.

  İçsel Anne İmajı : (Fazlasıyla) bağımsız, güvenilmez anne.

  Öğrenmesi zor dersler : Normal olmak, uyum sağlamak,duygusal anamda bağlanmak.

  Bir Anne Olarak : Özgürlük aşığı. Annelik görevleri ile kendi özgürlüğü ve gelişmesi arasında sürekli bir çelişki yaşar. Çocuğuna (fazla) özgürlük tanır. Onu iyi bir sohbet ve tartışma ortağı olarak görür. Çocuğunu çok erken yaşlarda bağımsız olarak yetiştirir.


  Kadın İmajı : Serinkanlı kadın. Daima temas kurmaya, ilham almaya ve aktif olmaya ihtiyaç duyar. Havalı bir şekilde özgür olmak, bağımsızlığını göstere göstere yaşamak ister. Sevgili olmaktan ziyade iyi bir arkadaştır. Neticede uzak, mesafeli ve ruhsal anlamda erişilmezdir. Kolay ayrılır.
  Gölgesi : Yalnızlık meraklısı.

  Güçlü Yönleri : Bağımsız insan. Orijinal, yaratıcı ve kendine yeterlidir. Gerçekten kimseye ihtiyacı olmadığı duygusunu verir. Fazla yakınlık ona boğucu gelir. Tüm kapıların ve pencerelerin açık olduğu yerde rahat eder. Sadece kendi özgür iradesiyle hareket eder. İlgi odağı olduğu veya baskı altında kaldığı zaman isyan eder. Yüksek düzlemlerde uçmak ister ve bu dünya ile haşır neşir olmayı küçümser. Deneyimlemeyi sever.

  Problemli Alanı : Anlaşma bozucu. huzursuz, dönek ve taşkın ruhludur. Her zaman bir antlaşmayı tek taraflı iptal etme serbestliğini gösterebilir. Yüzeyseldir, yalnızdır ve sıcak, koruyu,duygusal bağlantılardan mahrumdur.Hiçbir yere ait olduğunu hissetmez, daima yollardadır. Kendi saplantılı özgürlük tutkusunun kurbanıdır.

  Temel Prensibi : Gitmeliyim.

  Yaşam Tarzı : Çatı katı ; ütopik, bulutlar arasında bir yer.
  Çok dengeli ve mantıklı bir kişiliğiniz var. Bir arkadaş olarak çok tatlı, cana yakın ve huzur vericisiniz. Tek bir eş ya da sevgiliyle uzun bir süre birlikte olmanız çok zor. Gelenek ve göreneklere uymazsınız. Bağımsızlık kişiliğinizin en belirgin özelliğidir. Mantıklısınız. Düşünceleriniz değişik, heyecan verici ve canlandırıcıdır. Herhangi bir yeniliği kafanızda canlandırmak ve topluma anlatabilmek iyi başardığınız bir konudur. Toplumu etkileyen güncel düşünceler sizin kafanızdan çıkar. Böyle bir yeteneğe sahip olmanın bazı riskleri de olacaktır kuşkusuz. Örneğin anlaşılmaz bir kişi olarak nitelendirilebilirsiniz. Siz bunu anlar fakat üstünde durmazsınız.
  Duygusal olarak çözümsel ve tarafsız davranırsınız. Duygusal olmadan hoşgörülü olabilirsiniz. Nadiren huysuzlaşırsınız. İdealistliğinizle övünürsünüz. İyimsersiniz. Sosyal bir yapınız vardır. Birçok arkadaşınız ve tanıdığınız vardır. İyi bir yönetici, vakıf kurucusu ve fon toplayıcısı olabilirsiniz. Krizleri ve zihinsel özürü olanları yatıştırmaya yönelik özel bir kabiliyetiniz vardır. Kuvvetli bir kişiliğiniz var. Dışa dönüksünüz. Toplumun radikal fikirlerinden ziyade geleneksel yapısına yakın olmanız dahi bağımsızlığınızı hiç bir şekilde engellemez. Bazen biraz kıskanç olabilirsiniz. Tekdüze işlerden çabuk sıkılırsınız. Bireylerle çalışmaktan çok gruplarla çalışmayı yeğ tutarsınız. Kendinizi ana-baba ya da ailenize değil tüm insanlığa adamak eğilimindesiniz. Sizi kısıtlayan ve yaratıcı düşüncelerinizi anlamayan eşler size sinir bozucu gelir.
  Olağanüstü olaylarla çok ilgilenirsiniz. Sezgileriniz çok güçlüdür. Siz bu gücü saklıyor olabilirsiniz ama tüm dünyanın bunları görmesinin zamanıdır artık. Çağımız bir yandan teknolojik yeniliklerin diğer yandan gizli kalmış ruhsal gerçeklerin ortaya çıktığı ışıklı bir çağdır.
  Politikaya, sosyal ve bilimsel çalışmalara, yüksek öğrenime olağanüstü ruhsal olaylara karşı eğiliminiz açıkça görülür. Birçoğunuz astroloji konusunda bilgilisiniz. Bu bilgilerinizi gelecekten haber vermeye dek iletebilirsiniz. Toplumu etkileyecek, onlarda şok etkisi yaratacak olaylar ve araçlar üzerinde durursunuz.
  Ay kötü etkiler almışsa daldan dala atlayan aylak bir kişisiniz. Hiç olmayacak işler peşinde koşarsınız. Arkadaşlarınız büyük bir olasılıkla okuldan ayrılmış, işsiz-güçsüz serserilerdir. Anarşik görüşleriniz ve düzensiz yaşamınız, yasalarla başınızın derde girmesine neden olabilir.


   
 2. zabitan

  zabitan Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  6 Haziran 2009
  Mesajlar:
  144
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Çanakkale
  Cevap: Ay Burcunda Kova
  Teşekkürler.. Tam ben yani.. :)
   
 3. uzun

  uzun Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  23 Haziran 2009
  Mesajlar:
  104
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Ay Burcunda Kova
  teşekkürler.gayet doğru.
   
Ay Burcunda Kova konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yükselen Burç Kova

  Yükselen Burç Kova

  yükselen burç yükselen burç kova burcum kova yukselen burc burcu Farklı, zeki, özel yetenekler çok özel yeteneklere sahip, zamanın bir adım ötesinde yaşayan enteresan tiplerdir. Zeki ve pek çok yönden diğer insanlardan farklıdırlar. Kurulu bir planı takip etmek yerine, sezgilerinin sesini dinlerler. Doğalarında olan 'farklı olma' eğilimini dizginleyip, kalabalığa karışsalar da eninde sonunda,...
 2. Ay Burçları

  Ay Burçları

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım. Ay burcu nedir ? Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir. Ay burcu...
 3. Kova Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Kova Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Kova Burcuna Aralık Deste Açılımı Urmiaa (ters) kartı, Kurtulmaya çalışıyorsun bişeylerden. Ama unutma işin kolay değil. Alışkanlıkların seni zor duruma itiyor. Birinin sana yardım etmesi lazım. Yakın bir arkadaş bu. Düşün bakalım bu kim olabilir. Anahtar (ters) Kartı, Kandini resmen dört duvar arasına kitlemeye çalışıyorsun. Bu kadar acımasızlık yapma kendine. Yanlızlık sana göre...
 4. kova burcunun anlaştığı burçlar

  kova burcunun anlaştığı burçlar

  kova burcunun anlaştığı burçlar kimler melekler yani en çok hangi burçlarla anlaşırlar
 5. Kova burcunun anlaştığı burçlar

  Kova burcunun anlaştığı burçlar

  kova burcunun anlaştığı burçlar, anlaşamadığı burçlar, 2012, uygun meslekler, kadın, erkek, arkadaşlık, aşk, ilişkileri ve dahası burada arkadaşlar Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu makalemizde, kova burcunun 2012 de arkadaşlık, iş ilişkilerini ve anlaştığı burçları, sizlerle paylaşacağız. Kova burcu olan melek'leri böyle alalım lütfen:) Kova burcu tipleri bir Satürn diğeri ise Uranüs...

Sayfayı Paylaş