1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burcunda Terazi

  Konu, 'Terazi Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  Bir Çocuk Olarak : Balerin. İyi, tatlı, akıllı ve cana yakın çocuk. Koket. Erken yaşlarda flörte başlar. Büyük ilgiye ve hayranlığa ihtiyacı vardır. Ayrı düşme ve yalnız kalma korkusu yüzünden her şeye kolay uyum sağlar. Uç noktada, kendi görüşlerini oluşturmakta ve bilinçli bir kimlik geliştirmekte güçlük çeker.
  İçsel Anne İmajı : Tasasız,sakin,huzurlu anne.

  Öğrenmesi Zor Dersler : Çatışmaya girme isteği,kararlılık.

  Bir Anne Olarak : Uzlaştırıcı insan. Arabulucudur, her zaman adil olanı arar. Ailede en önemli kural olarak uyum ve barışı sağlamaya çabalar. Çocuğundaki artistik yetenekleri geliştirmeye çalışır.

  Kadın İmajı : Zarif kadın. Çekici,samimi,duyarlı,zevk sahibi ve diplomatik. "Nazik derili" (kırılgan) olabilir ve kolay alınır. Büyüleyici ve çekicidir, harika bir flörtçüdür. Kiminle birlikteyse kendini ona yöneltir, ama derin bir duygusal düzeyde kendini açmaz. İyi bir yoldaştır.

  Gölgesi : Kendisini adamayan, bağlanmayan birey.

  Güçlü Yönleri : Diplomat. İsteklerini çekiciliğini kullanarak kabul ettirmesini bilir. Gayet zevkli ve estetik duyarlılığı gelişmiş biridir. Estetik,artistik ve kültürel merakları vardır. Huzurlu,rafine ve zevkli ortamlara ihtiyaç duyar. Eşine düşkündür. Sevgi,ilgi,sempati,uyum,şevk ve çeşitlilik arar. Ödün vermeye her zaman hazırdır. Kendisini hoşa gidecek bir biçimde sunmaya (iltifat avlamakta) yeteneklidir.

  Problemli Alanı : Ezeli ve ebedi kararsız. Duygusal açıdan istikrarsızdır. Duygularında büyük iniş-çıkışlar yaşar. Gerçekçi değildir, ilişkilerine ve uyumluluğa bağımlıdır. Bu nedenle çoğu kez karar vermeyi bilemez. Dış görüntülerle, biçimle ve dış saygınlığı ile fazla ilgilidir.

  Temel Prensibi : Her zaman dostane ol.

  Yaşam Tarzı : Şık ve seçkin apartman dairesi, sosyal toplantı salonu

  En belirgin özelliğiniz dostluğu, arkadaşlığı ve iyi niyeti sevmenizdir. Terazi dostluğun simgesi, Ay ise duyguların gücüdür. İkisi bir araya gelince karşı cinsle güçlü ilişkiler kurmanız doğaldır.
  Çok yumuşak başlısınız. İnsanları oldukları gibi kabul eden. Burçlar kuşağının en anlayışlı tipleri satılabilirsiniz. Çok sevilen birisiniz. İnsanlar size sorunlarını anlattıklarında onları yargılamadan, ilgiyle dinler ama sorunlarına çözüm getiremezsiniz çünkü ilk hareketi yapmak konusunda biraz çekingen davranırsınız. Sizi daha çok duygular ilgilendirir. Başkalarının derdi sizin derdinizmiş gibi kaygı çekersiniz. Onların maddesel yönden değil ruhsal dengelerini bulmalarına öğütler verip yardım edersiniz. Sizin gerçek amacınız ve göreviniz gerek duyulan yerde duygusal bir uyum oluşturmaktır.
  Yalnız yaşamaya eğilimli değilsiniz. Çok ihtiraslı olmasada romantiksiniz. Duygusal uzlaşmadan nefret edersiniz. Başkaları tarafından desteklenerek uyarılan başarılarınız vardır. Birlikte çalışmaya isteklisiniz. Sevilmek ihtiyacı duyarsınız. Bazen manevraları uygulamaktan çok planlamakta başarılısınız. Estetik zevkleriniz vardır. Kitap, sanat ve müzikten hoşlanırsınız. Hukuk ve kanuni olaylarla ortalamanın üzerinde bir oranda uğraşırsınız. Zengin yemeklerden hoşlanıyorsunuz.
  Kibar, arkadaş canlısı ve incesiniz. Topluluklarda bir arada olmak, konuşmak hoşunuza gider. Tartışmalardan vebadan kaçar gibi kaçarsınız. Bir konuşma sırasında konu çıkmaza girerse ustalıkla durumu kurtarmaya çalışır, tatlıya bağlarsınız. Sosyal çalışmalara ve eğlenceye düşkünlüğünüz hafif ve yüzeysel bir karakter oluşturmanıza neden olabilir. Gelişmiş duygularınızın yardımıyla güzel sanatlarda başarılı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi iyi değerlendirir, fırsatları da kollarsanız bu alanda iyi bir mesleğiniz olacaktır. Şık ve moda olan giysilerden hoşlanırsınız.
  Ay, Terazi burcundayken doğan erkeklerin yaşamlarına giren kadınlar becerikli, başarılı, yan tutmayan, tatlı, yumuşak huylu, terbiyeli, ince ve hareketli kişilerdir. Ay kötü etkiler almışsa çok çabuk etki altında kalan bir insansınız. Kendi yararınız için bile "hayır" diyemezsiniz. Tembelsiniz ve hazır teme eğilimindesiniz. Ne pahasına olursa olsun dinginlik istersiniz. Bu istek yüzünden zengin ve başkaları tarafından kabul edilen biri olmaya çalışırsınız.


   
Ay Burcunda Terazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. TERAZİ burcunda Kuzey Düğümü İLGİNÇ

  TERAZİ burcunda Kuzey Düğümü İLGİNÇ

  kuzey düğümü terazi kuzey dugumu terazi düğümü http://www.meleklermekani.com/burclar/91500-kuzey-dugumu-burcumuzu-bulalim.html#post157879 YUKARDAKİ LİNKTEN KUZEY DÜĞÜMÜ BURCUNUZU BULDUNUZMU? sonuç TERAZİ ise Geliştirilecek Nitelikler Bu alanlarda çalışmak gizli yeteneklerin ve becerilerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir. İşbirliği Diplomasi ve davranış inceliği Başkalarının...
 2. Terazi burcunda doğan miniklerimiz

  Terazi burcunda doğan miniklerimiz

  24 Eylül - 23 Ekim Bu burçta doğan çocuk çok yönlü ve epey çekingendir.O hislerini kolay kolay açıklamaz, fakat çok sevilmeyi ister. Anne ve babanın çok anlayışlı ve sabırlı olması çocuğun yavaş yavaş mahçupluktan sıyrılmasını sağlar. Çocuk güzelliklere düşkün, hisli, kafasını kullanabilen, nazik, terbiyeli bir karektere sahiptir. Erken yaşta onun hangi konuya kabiliyeti olduğunu anlamak ve...
 3. Gerçekten Terazi Burcumusunuz?

  Gerçekten Terazi Burcumusunuz?

  Terazi burcuysanız yani güneş Terazi burcundayken doğduysanız, bu test sorularına cevap vererek gerçek bir Terazi olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Yükselen burcunuz Terazi ise bu testi siz de yapmalısınız. 1- Yaşlandığınızda bile aşk hayatınız mutlaka olmalı mı? 2- İş giyime geldiğinde kolay kolay karar veremez misiniz? 3- Güzelliklerin tümü sizi fazla etkiliyor mu? 4- Gittiğiniz her yerde...
 4. Ay Burçları

  Ay Burçları

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım. Ay burcu nedir ? Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir. Ay burcu...
 5. Terazi Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Terazi Burcuna Aralık Deste Açılımı

  Terazi Burcuna Aralık Deste Açılımı Attart (ters) kartı, Düğün dernek gibi büyük bir sevinç var hanende. Şuan olumsuz görünen olaylarda olumlu yönde yüzüne gülecektir. Kart terste çıksa iyiyi ifade eder. İsfahan kartı, Aynı şeyleri tekrarlamaktan vazgeç. Hemen tutumunu değiştir. Birinin başının etini sanki yiyorsun. Bu sana hiçbir yarar sağlamayacaktır. O bildiğini yapacaktır. Eğer...

Sayfayı Paylaş