1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Ay Burcunda Yay

  Konu, 'Yay Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  rezzan kiraz 2011 yay burcu rezzan kiraz 2011 burç yorumları Bir Çocuk Olarak : Özel olduğu duygusunu taşır. Ahlaki, ruhsal veya başarı anlamında "iyi" olma arzusuna sahiptir. Başkalarını düş kırıklığına uğratmaktan hoşlanmaz. Sevilmek, hayranlık toplamak ve takdir edilmek ister. Annesi dar kafalı olamaz. Çocuğuna büyük hareket alanı bırakması, onu desteklemesi, yeni dürtüler aşılaması ve yol göstermesi gerekir. Haksızlığa dayanamaz ve bu duyguyla başa çıkmakta zorlanır.
  İçsel Anne İmajı : İdeal ve/veya dindar anne.
  Öğrenmesi Zor Dersler : Kaybetmeyi öğrenmek ve Ve duygusal içtenlik.

  Bir Anne Olarak : Şen şakrak kadın. Destekleyici, iyi niyetli, iyimser ve çocuğuna karşı idealist tavırlı. Daima yeni iyimserlikler aşılayabilir. İdeal anne olmak ister. Öte yandan, evdeki temel sorumlulukları neşesini ve hevesini söndürür, büyük baskı yaratır.

  Kadın İmajı : Kozmopolit, dünya gezgini. Şakacı, neşeli, düşünmeden hareket eden, hemen heveslenen, açık fikirli, kıpır kıpır ve bağımsız. Uluslar arası bağlantılardan hoşlanır. Takdir edilmeye bayılır. Dini sorular veya yaşamın anlamı üzerine, bazen biraz sofuca,kafa yorar. Tensel, duyusal zevkleri dogmatik ahlaki görüşlere kurban eder.

  Gölgesi : Kibirli insan.

  Güçlü Yönleri : Hevesli insan. Coşkulu, idealist, ateşli duygular ve yüce amaçlar taşır, etkileyici jestler yapar ve kolay harekete geçer. Özgürlüğe aşıktır. Dünyanın her yerinde kendini evinde gibi hisseden bir gezgindir. Adalet duygusu gelişmiştir. Kendine saygısı, öz değer duygusu yüksektir, ama eleştiri duymaktan pek hoşlanmaz. Yaşama karşı olumlu bir yaklaşımı vardır. Hayata, olaylara anlam bulma ihtiyacı büyüktür.

  Problemli Alanı : kendini haklı gören. Abartılı bir kendini beğenme duygusu, başkalarını yönetme isteği. Mağrur, kibirli ve eleştiriye karşı aşırı hassas. Sevimsiz bir "her şeyi bilirim" tavrı. Lütfeden pozlarında, güvenilmez ve tutarsız. Hemen her şey için fazla iyiymiş havalarında.

  Temel Prensibi : İnsan asil,saf ve iyidir.

  Yaşam Tarzı : En üst kattaki yüksek tavanlı apartman dairesi, kutsal türbe.

  Siz bir idealistsiniz. Şu ya da bu biçimde yeni düşünce ve yeni görüşler peşinde sürekli koşarsınız. Sık sık oturduğunuz yeri, çalıştığınız işi değiştirebilirsiniz. Size göre en önemli şey insanın kendi kendisini özgür hissetmesidir. Hiçbir zaman başkalarının görüşleriyle hareket etmez, hiç kimseye bağlanmak istemezsiniz. Çok neşeli, biraz havadar, bağımsız davranmayı seven, iyi huylu bir enerji demeti gibisiniz.
  İş cinselliğe gelince yeterince ateşli ve heyecanlısınız fakat dostluklardan daha çok zevk alırsınız. Başkalarının yaşam hakkında görüşlerini dinlemeyi sever, bunları kendi yaşamınıza ne ölçüde uygulayabileceğinizi planlarsınız. Çevrenizde olup bitenleri kavramaya çalışırsınız. Ulaştığınız sonuçları da uzun uzun anlatmak hoşunuza gider.
  Gerek fiziksel gerek zihinsel olarak hep hareket edersiniz. Genellikle geniş kapsamlı projeler üzerinde durursunuz. Şifa bulmaz aceleciliğinizden ötürü proje üzerinde gerekli ön hazırlıkları tamamlamadan işe başlarsınız. Sık sık yanlışlar yapmanızın sebebi budur. Ayrıntılar üzerinde durmaya gerek duymazsınız. İyimserlik sizde bir hastalık ölçeğindedir. Yine de talih kuşu size gülecektir.
  Toplum içinde birden sivrilebilir kendinizi en iyi şekilde pazarlayabilirsiniz. Asıl söylenmesi gereken gerçeği değil de toplumun duymak istediği şeyleri söylemenizden ötürüdür böyle tutulmanızın nedeni.
  İdealistsiniz. Romantiksiniz. Maceracı ve risk alan bir yapınız var. Cömertliğiniz sömürülmenize ve incinmenize sebep olur. Açık ve dürüstsünüz. Fazla samimi olmaya eğiliminiz var. Sabırsız ve kararsızsınız. Değişikliğe adapte olabilirsiniz. Taklit ve rol yapmaya yeteneklisiniz. İsteklerinizin çabucak yapılmasını arzularsınız. Kendinizden daha güçlülerden etkilenirsiniz. Tiyatro, sana mimari ve dizayn ilginizi çeker. Bağımsızlık ararsınız. Sevgili olmaktan daha iyi arkadaşlık kurarsınız. Ruhanisiniz. Bilgi ve zekaya saygı duyarsınız.
  Uysal, neşeli ve yumuşak tutumunuz sizi sevilen bir arkadaş, iyi bir dost yapar ancak iyi bir eş olabilmeniz zordur. Sahiplenme duygunuz gelişmediği için bu tip duygulara gereksinme duyan kişilerle birlikteliği başaramazsınız. Bu konumun kadınları basit bir kıskançlık yüzünden ilgi çekici buldukları başka bir erkeğin kollarına atılabilirler. Zaman zaman çabuk sinirlenebilirsiniz. Rahatsız edecek kadar insanların duygularını okuma yeteneğine sahipsiniz. Keşfettiğiniz gerçekleri de uluorta açıklamaktan çekinmezsiniz. Bu yüzden insanlar sizden ürkerler.
  Ay kötü etkiler almışsa bir hovardasınız. Paranızı çok aptalca ve düzensizce çarçur edersiniz. Sorumsuzca davranışlarınız sizi her zaman suçlu veya borçlu duruma düşürebilir. Zeka ve anlayıştan yoksun olarak yaşayabilir, dar görüşlü ve tutucu bir kişi olabilirsiniz. Doğrulu maskesi altında yapamadığınız kirli iş kalmayabilir   
 2. ESDE

  ESDE Hamiş Melek

  Kayıt:
  9 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  710
  Beğenilen Mesajlar:
  204
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  FRANSA
  Evet bende yay burcuyum,neredeyse bütün özelliklerini taşırım.Burcumu seviyorum:) Bir tv kanalında astrolog Rezzan kiraz şunu söylemişti..Bütün burçlar için olumsuz bişey söyleyebilirim ama, yay burçlarına diyecek hiçbirşey bulamıyorum. Herşeyiyle pozitif, neşeli, dürüst ve iyimser insanlardır.
  Paylaşım için teşekkürler.
   
Ay Burcunda Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yay burcunda doğan miniklerimiz

  Yay burcunda doğan miniklerimiz

  23 Kasım - 21 Aralık Yay burcunda doğan çocuk ailesi tarafından çok sevilir. Bu güzel, neşeli cana yakın, hareketli çocuk ayrıca çok da dürüsttür. O daha çok küçük yaşta farkına varmadan doğru hareket etmesini öğrenir. Ancak daima güler yüzlü, neşeli olan çocuk asla emir dinlemez. Ona ısrar etmek ve onu cezalandırmak hatalıdır. Çünkü bu çocuk doğuştan bağımsızdır. Bu bağımsızlığını da...
 2. Yay Burcuna Göre Dİyet

  Yay Burcuna Göre Dİyet

  yay burcuna göre diyet Uranüs ve Mars size hayat tarzınızı değiştirmek için büyük bir istek sunacak. Bu güzel bir fikir olabilir. Şişmanlatıcı yiyecekler sizin en zayıf yönünüz. Fakat yapacağınız bir diyetle bir çok farklı şekilde bu durumdan kurtulabilirsiniz. Taze meyveler yemeniz için bundan iyi bir ay olamaz. Eğer kararlı olursanız gerçekten bu diyeti uygulayabileceğinizden emin olun....
 3. Ay Burçları

  Ay Burçları

  ay burcu hesaplama ay burcu bulma nasıl hesaplanır burcunu bul burcunu bulma Günümüzde güneş burcunu bilmeyen bir insana rastlamak zordur.Fakat çok az insan ay burcunu ve önemini bilmektedir.Hadi o zaman! Önce ay burcunu tanıyalım sonra da ay burcumuzu hesaplayalım. Ay burcu nedir ? Doğduğumuz tarih ve saatte gökyüzündeki Ay’ın içinde bulunmakta olduğu Burca ay burcu denir. Ay burcu...
 4. Ay Burcunda Terazi

  Ay Burcunda Terazi

  Bir Çocuk Olarak : Balerin. İyi, tatlı, akıllı ve cana yakın çocuk. Koket. Erken yaşlarda flörte başlar. Büyük ilgiye ve hayranlığa ihtiyacı vardır. Ayrı düşme ve yalnız kalma korkusu yüzünden her şeye kolay uyum sağlar. Uç noktada, kendi görüşlerini oluşturmakta ve bilinçli bir kimlik geliştirmekte güçlük çeker. İçsel Anne İmajı : Tasasız,sakin,huzurlu anne. Öğrenmesi Zor Dersler :...
 5. Ay Burcunda Kova

  Ay Burcunda Kova

  ay burcu kova özellikleri ay burcu kova olanlar Bir Çocuk Olarak : Küçük prens veya prenses. Erken yaşta yuvadan uçar ve kendi yolunu çizer. Bu dünyada bir yabancı, ama aynı zamanda çok özel olduğunu hisseder. Bir başkasıyla karşılaştırılmaya tahammülü yoktur. Genellikle ailesine (veya bu dünyaya) ait olmadığını hisseder. Ayrılmakla ilgili problemi yoktur. İçsel Anne İmajı : (Fazlasıyla)...

Sayfayı Paylaş