Etiketler:
 1. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  98
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Ayak falı

  Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

  güvenilir fal boya göre ayak numarası ayak falı fali en güvenilir fal Ayak falı el falını çağrıştırsa da el falı ile fazlaca benzerlik göstermez.Ayaklar vücudun bütün ağırlığını taşır insanı istediği yere götüren sadık bir hizmetçi bazende iyi bir binek atı gibidirler.Ayaklar çoğunlukla insan tarafından en ihmal edilen organlardır.Dost başa düşman ayağa bakar derken aslında ayağımızdaki eski ayakkabıya bakıp sevinç duyan veya yeni ayakkabımıza bakarak ekonomik durumumuz hakkında tahmin yürüterek kıskançlık krizi geçiren bir kişi hayal etsekte işin aslı çok çok geçmişe binlerce yıl öncesine dayanır çünki insan ayağı çıplakken bilge kişiler için çok şeyler söyler.
  Büyük ayaklara sahip olmak güç ve kudret sahibi olmakla eş değerdir,büyük ayaklı insanlar güçlü yaratılışlı zorluklara karşı direnmesini bilen kişiler olup güvenilirlik açısından bu kişilere güven duymak için biraz düşünmek şüpheci yaklaşmak,tedbirli olmak gerekir. Büyük ayaklı kişiler mala mülke düşkün oldukları gibi bir açıdan da müsrif ve harcamayı seven parasal kaynakları savurganca harcayabilecek yapıda olurlar. Tabii bu tesbit bütün büyük ayaklı insanlar için geçerli değildir.Heleki günümüzde yetişen nesillerin uzun boylu olmaları ve bu boylarıyla orantılı olarak ayaklarının da doğal bir şekilde büyük olacağını düşünürsek burada şu gerçek ortaya çıkmaktadır.Ayak falında boy ve ayak büyüklüğü orantılı olursa bu halde ayak falının ayak boyu ile ilgili bölümü geçerli sonuçlar veremez.
  Ayak falında bir kişinin boyu orta uzunlukta veya kısa ise ve bu kişinin ayakları bu boya göre hayli büyük ve orantısız görünüyorsa bu kişi hakkında güvenilmez,müsrif,mal mülk canlısı,kişilerden çok onların maddi güçlerine ve mevkilerine değer veren biri diyebiliriz.
  Ayağı küçük olanlara gelince yine küçük ayak da olumsuzluk belirtisidir.Tabii burada da orantı faktörü önemli rol oynamaktadır kişinin boyuna göre ayağı orantısız bir şekilde küçükse o kişi içine kapanık bir kişilik sergiler böyle kişiler başarılı olacakları işlerde ne yazık ki talihsizliklerle karşılaşır.Genellikle bu kişiler güvenilir olsalar da şansızlıkları sebebiyle başarılarının önünde hep bir engel vardır. Ayağı çok küçük kişilerin uğursuzluğuna inanılır bu kişilerin elleri de küçük ve parmakları da kısaysa uğursuzluklarına hükmedilir.Bu kişiler aldatabilirler aşkta ve evlilik hayatında da gözleri dışarıda kişilikleri ağır basar.
  Ayağı boyuna göre normal ölçülerde olan kişilerin ayak falında düzgünlük ve çarpıklık ön plana çıkar ayakları iri kemikli kişiler düzenli bir iş hayatını seven istikrarlı insanlar olsalar da gündelik hayatın dışındaki olaylara ve kendi küçük dünyalarının dışına önem vermez etrafındakilerin de aynı düşünce tarzına uyanlardan oluşmasını isterler.Bu kişlerden sanatçı çıkmaz ince ruhtan yoksun olurlar.
  Ayakları etli ayak parmakları tombulca olanlar iyi ve sadık bir eş olurlar.Yufka yürekli duygusal insanlardır.
  İnsanların ayak baş parmaklarının hemen yanındaki parmakları baş parmaktan kısa ise bu kişiler son derece sadık ve genellikle dürüst olurlar bu kişilerin ne yazık ki ömürleri kısadır veya hep yoksulluk içinde yaşarlar.Bir türlü mutlu olamazlar huzursuzluk ve sıkıntılar yakalarını bırakmaz.
  Ayak baş parmakları yanındaki parmağa göre kısa olanlar eğlenceyi seven gezmekten ve seyahatten hoşlanan havai bir kişlik sergilerler .İşlerinde başarılı olurlar daima ilerlemeyi hedef edinmişlerdir.
  Ayak serçe parmaklarındaki tırnakları diğer parmaklardaki tırnaklara göre orantısız bir şekilde aşağıda veya sağa sola kaymış olanlar genellikle acımasız ve yalanı alışkanlık haline getiren kişilerdir.
  Ayak baş parmakları içe doğru eğik olanlar uzun yaşarlar,servet sahibi olurlar fakat tutumlu olanları bazen işi hasislik derecesine kadar getirirken bir kısmı ise savurganlıkta yarışa çıkacak kadar müsrif ve eli açık olurlar.Çoğunlukla bencillikleri önemli özelliklerindendir.
  Düztabanların da uğursuzluğuna tarih boyunca hükmedilmiş bu inanış günümüze kadar :n028:gelmiştir.
   
 2. necla

  necla Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  545
  Beğenilen Mesajlar:
  3
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  fransa
  Cevap: Ayak falı
  emegine saglik fala inanma falsiz kalma
   
 3. Ebrar

  Ebrar Banned

  Kayıt:
  10 Haziran 2008
  Mesajlar:
  98
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Cevap: Ayak falı
  Evet canım teşekkürler yaorumlarınız için:)
   
 4. handanca

  handanca Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  1 Nisan 2008
  Mesajlar:
  4.464
  Beğenilen Mesajlar:
  102
  Ödül Puanları:
  63
  Cevap: Ayak falı

  paylaşım için sağol canım:)
   
 5. aptalaşık

  aptalaşık Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  158
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  degişik bişeymiş dha neler var bilmedigimiz
   
 6. elanur35

  elanur35 Üye Üye

  Kayıt:
  9 Ocak 2010
  Mesajlar:
  70
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
 7. ilkimsu

  ilkimsu Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  26 Ekim 2009
  Mesajlar:
  5.041
  Beğenilen Mesajlar:
  118
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  San Juan
  değişik cidden sağoll :D
   
 8. kalem&yaprak

  kalem&yaprak Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2010
  Mesajlar:
  67
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  walla çok ilginç tesbitler:)
   
Ayak falı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ayak

  Ayak

  rüyada ayak yıkamak rüyada tavuk kesildiğini görmek insan kesmek bir yerinin kesilmesi tavuk ayağı görmek İyi amele, işin devamını sağlayan unsurlara, servetin devamlılığına, Güzel ayak işteki sebat ile elde edilecek hayırlı sonuca, din ve dünya güzelliğine, namazı dosdoğru ve düzenli kılmaya, Günahkarın ayağını güzel görmesi tövbe etmesine, Ayakta görülen kkıl borca, Ayakta görülen ziyade...
 2. sigara falı

  sigara falı

  sigara falı SİGARA FALI: İki türlü sigara falı vardır: 1. SİGARA İZMARİTİ FALI. Önce bir sigara içilir; ancak, filtrenin üstünden bir parmak kala söndürülür. Sonra filtresi koparılıp, dilek tutulur. Dilek, genellikle evlenilecek erkeğin adının baş harfini öğrenmektir. Sonra, izmarit, sağ el parmakları arasında sağa - sola doğru birkaç kere çevrilir. Bu sırada tütün kıymıklarının...
 3. fal

  fal

  ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
 4. Kahve falı

  Kahve falı

  Falımın fotoğraflarını çektim iyi fal bakan biri falıma bakarsa çok sevinirim :) [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL] [/URL]
 5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

  Fal meraklılarına Fal bakıyorum

  Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş