Ayak ve ter kokusuna TendSkin çözümü!

M

Misafir

Forum Okuru
Ayak ve ter kokusuna TendSkin çözümü!
Tabiri caizse şayet, ayak ve ter kokusu toplu katliama neden oluyor benim nacizane fikrimce :)

Bu hijyenik olmakla birlikte, çoğu zaman sağlıksal bir sorunun da etken olduğu ve bir çok kadın - erkeğin problemidir aslında...

Ayak kokusu için, bir çok kozmetik markanın çeşitli ürünleri vardır. Bunlardan biri Avon'un ayak kokusunu önleyen pudrası. Ki ben buna aile bireylerimden birinde tanık oldum Melek'lerim. Gerçekten de kokuyu anlık değil bir kutu üründen sonra kökten çözdü.

Avon'un bu ürününü bir kenara bırakıyor ve şimdi size TendSkin'in ayak ve ter kokusuna etkili ve kesin çözümlerinden bahsetmek istiyorum Melek'ler.

tendskin-1533.jpg

Koltuk altı bölgesi için etkili bir deodorant özelliği sağlayan TendSkin’i ayak kokusunu engellemek için de güvenle kullanabilirsiniz. Bunun için çorap ve ayakkabı giymeden önce ayak deodorantı olarak uygulayabilirsiniz.

İnceltici bakım fonksiyonlarıyla bayanları en büyük dertlerinden kurtaran Bodyshape, kanıtlanmış etkisi ile piyasadaki benzerlerini geride bırakıyor. Patentli Lipozom Taşıyıcı Sistemi ile, kukui fındığı yağı, yeşil çay ekstresi ve organik kafein gibi doğal etken maddeler içeren bu inceltici bakım kremi, cilde derinlemesine nüfuz edebiliyor. Üstelik, birçok selülit kreminde bulunan ‘aminophylline’ adlı yan etkisi olan kimyasal maddeyi içermediği için rakipsiz olan bu ürünle düzenli kullanımda incelmenin yanı sıra ciltteki selülit görünümünden de tamamen kurtulmak mümkün.

çook şükür benim böyle sorunlarım yok ama paylaşımın için teş rüyammmmmmmmmmm :kiss:

Geri