1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Ayakkabı -bot-çizme karışık

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

ayakkabı bot çizme bot çizme ayakkabı

Ayakkabı -bot-çizme karışık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008-2009 Kış Ayakkabı-Çizme Modası

2008-2009 Kış Ayakkabı-Çizme Modası

2009 kış ayakkabı modası 2009 kışlık ayakkabı modelleri muya çizme modelleri çizme modası moda çizmeler Modada en hızlı değişen ayakkabı trendleri oluyor. Topuk, burun, renk ve materyal toplamı, imalat senesini mutlaka ele veriyor. 2008-2009 Sonbahar/Kış sezonu için Moda Haftaları’nda belirlenen ana görünümler sıralandı. Kış aylarının ayakkabı ve çizme modellerinde düzlerin gelmesi bir kısım...
  2. Brıan atwood ayakkabı,Çizmeler.

Brıan atwood ayakkabı,Çizmeler.

Çok sevdiğim bir marka Oldukça rahat. Özel gecelerin vazgeçilmez ayakkabısı
  3. Bihter’in Ayakkabı ve Çizmeleri

Bihter’in Ayakkabı ve Çizmeleri

bihter botları bihter çizmesi satın al bihterin ayakkabıları ayakkabı modelleri çizmesi al Aşkı memnu dizisindeki çizmeler çok moda. Aşkı memnu’da Bihter’in giydiği bot ve diz üstü çizmelerin bir kısmı Elle mağazasından. Tasarım ekibi yöneticisi Suna Akar ; en çok rağbet gören ürünlerin “Bihter Ayakkabıları” olduğunu belirtti. Bihter’in kullandığı ayakkabılarda Sertaç Delibaş’ın da imzası...
  4. Çizmem çantam ayakkabım

Çizmem çantam ayakkabım

Kızlar bu seferde çizmemi çantamı terliğimi göstermek istedim güzel olanlar yanımda değil memlekete gidince eklerim artıkın. :) Bu çizmemin markası greyder yaşadığım yerin iklim koşullarına göre aldım eklemişken yazlık ayakkabımıda gösterim dedim markası picassu çok rahat :) Buda terliğim ayağımın arkası dikişli olduğundan genelde yazın terlik yada arkası açık ayakkabı giyerim...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş