Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Ayakkabı vurmasına elveda

  Konu, 'El ve Ayak Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ayakkabı vurması tedavisi ayakkabı vurmasına çözüm vurması nasıl önlenir vurmasını engellemek ayakkabı vurması, çözüm, tedavisi, nasıl önlenir, engellemek, karşı möuhteşem bir ürün sizleri bekliyor arkadaşlar.

  < Konu Resmi..>


  Bir çok kadın ve hatta erkek bile aldıkları yeni ayakkabının yada ayaklarının şiş olmasından ötürü dar gelen ayakkabısının ayağına vurmasından şikayet eder ve çok istesede o ayakkabıyı sırf bu yüzden giymez. Zira bunlar artık tarihe karışıyor Melek'lerim!

  Ayakkabı vurmasını ortadan kaldıran mucizevi bir ürün yine LCN’den geliyor: Mutlu Ayaklar.


  Kadın ve erkek ayırt etmeden herkesin ayağını mutlu edecek “Mutlu Ayaklar”, ayakkabı vurmalarına karşı, gözükmeyen şeffaf jelden üretilen ultra ince bir ürün. Ayakkabının vuran bölgesine yapıştırılıp, gün boyu rahatça gezebileceğiniz Mutlu Ayaklar tekrar kullanılabiliyor, kaymıyor ve yıkanabiliyor. Bir pakette iki adet şeffaf jel bulunan Mutlu Ayaklar’ın fiyatı da çok uygun. Bilindiği gibi ayakkabı sadece arkadan vurmuyor, ayağın dört hassas noktası bulunuyor.
  Mutlu Ayaklar bu dört farklı noktaya yapıştırılabiliyor.

  1- Topuk koruyucu (çok uzun süre ayakta çalışan insanlar için ayakta durmayı kolaylaştırır)
  2- Topuk tamponu (ayağın arka kısmı)
  3- Taban koruyucu (çok yüksek topuklu ayakkabı giyen bayanlar için)
  4- Hassas bölge koruyucu (ayak parmaklarının sağ ve sol kısımları)


   
Ayakkabı vurmasına elveda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ayakkabı Vurmasını Önlemek İçin Ne yapmak Gerekir?

  Ayakkabı Vurmasını Önlemek İçin Ne yapmak Gerekir?

  ayakkabı vurmasını önlemek, ayakkabı vurması, ayakkabı vurması nasıl önlenir Sevgili melekler, bir alışverişten sonra hehalde en sinir bozucu şeylerden biri alınan ayakkabının ayağı vurmasıdır. Modeline vurularak özene bezene alınan ayakkabıların ayakları vurmaması için elbette yapılacak birşeyler var. Ayakkabıların ayağı vurması ayrı bir ağrıyken bu vurmanın sonrasında yaşanan ağrı...
 2. Ayakkabı vurmasına ne iyi gelir ?

  Ayakkabı vurmasına ne iyi gelir ?

  ayakkabı vurmasına alternatif tıp,ayakkabı vuruğuna ne iyi gelir,ayakkabı vurmasına doğal çözümler,ayakkabı vurması nasıl giderilir,ayakkabı vurmasına pratik çözümler,ayakkabı vurmasına doğal çözümler Aloe Vera Aloe veranın iyileştirici gücünü hemen her sağlık sorununda görüyoruz. Aloe vera bitkisinin yaprağını kestikten sonra açığa çıkan jeli ayakkabının vurduğu yere uygulayabilirsiniz....

Sayfayı Paylaş