1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

ayakkabılara 2010 parlaklığı geldi

Konu, 'Moda Güncel' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

2010 herkes için parlak geçer umarım baksanıza bu yılın parlaklığı ayakkabılara geçmiş bile parıl parıl parlıyorlar meleklerim :)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
    En üst ortadaki çok güzell

3. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
ayakkabılara 2010 parlaklığı geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 adidas ayakkabılar

2010 adidas ayakkabılar

adidas ayakkabı adidas 2010 ayakkabı Ünlü spor giyim firması 2010 sezonu için hangi ayakkabıları piyasaya sürmüş bir bakalım melişciklerim :D
  2. 2010 Nike Dunk Ayakkabılar

2010 Nike Dunk Ayakkabılar

nike dunk türkiye nike dunk fiyatları fiyat nıke Spor tutkunlarının yeni gözdesi Nike'ın ikonik ürünleri, klasik çizgileri, hafifliği ve dayanıklılığıyla tarz yaratmayı sevenlere hitap ediyor. Nike, 1985 yılında, klasik renklerin kullanıldığı basketbol ayakkabısında devrim yaparak, Dunk ayakkabıların renklerini, Amerika’daki 7 üniversitenin basketbol takımı formalarıyla bütünleştirdi. O...
  3. 2010 Kız bebek ayakkabıları

2010 Kız bebek ayakkabıları

kız bebek ayakkabı kız çocuk ayakkabı bebek ayakkabıları çocuk ayakkabıları cici bebe Kız bebeklerin kıyafetlerinden ayakkabılarına kadar herşeyleri cıvıl cıvıl oluyor.Alışveriş yaparken gözüme çarpıyor.Almak istiyorum hepsinden ama kimin için alacağım ki:DOğluma mı alacağım:)Tabi ki hayır.Rabbim benim gibi kız çocuğu isteyen herkese bir kız çocuğu nasip etsin inşallahhhh:) Kız bebişi olan...
  4. Renkli Gelin Ayakkabıları

Renkli Gelin Ayakkabıları

gelin ayakkabısı gelinlik ayakkabıları gelin ayakkabıları renkli renkli ayakkabısı Melekler renkli gelin ayakkabısı hiç düşündünüz mü yada gördünüz mü? Ben ilkez karşılaştım ve sizlerlede paylaşmak istedim.Eğer yeni bir gelin olsaydım asla renkli ayakkabı giymezdim heralde.
  5. Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Sıradışı Gelin Ayakkabıları....Bayılacaksınız....:)

Gelin Ayakkabı Modelleri Sıradışı Gelin Ayakkabıları Hep üzülmüşümdür...Neye mi?... Genç kızlar en güzel gelinliği alırlar..Altına da ona uygun şık ve zarif gelin ayakkabısı ama ne hikmetse o ayakkabı görünmeden kimseye kayıplara karışır gider...Benimde öyle oldu sanırım :D:D...Gelin ayakkabıları görünmüyorsa işte bu sıradışı değişik ayakkabılarla kesinlikle gelinlik altındanda olsa fark...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş