Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.301
    Ödül Puanları:
    113

Ayakkabınız Ayağınızı Sıkıyorsa Çözümü Burada!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu ayağı sıkan ayakkabılar için çözüm önerilerine yer vermektedir.
    Yeni aldığınız ayakkabılar ilk başlarda genel olarak ayakları sıkarlar. Bütün bedenin yükünü çeken ayaklar eğer rahat değilse bu sizin de performasyonunuzu olumsuz şekil de etkiler. Ayakkabınızı çok severek aldınız ama ayağınızı sıktığı ve hatta vurduğu için rahatlıkla giyemiyorsanız sizlere son derece basit ama etkili sıkan ayakkabılar için çözüm önerisini paylaşıyorum. Bu sayede yeni ayakkabınızın derisi daha iyi bir şekil de yumuşayacak ve siz de rahatlıkla o çok sevdiğiniz ayakkabınızı gönül rahatlığı ile giyebileceksiniz.

Dar ayakkabılarınızı gevşetmek için;

Ayakkabınızın dış yüzünü 5 dakika kadar sıcak su buharına tutun. Ardından ılıkkken ayakkabıyı giyin ve bu buhar kuruyana kadar ayağınızdan çıkarmayın. Bu kadar basit...

Ayakkabınız Ayağınızı Sıkıyorsa Çözümü Burada! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. vuran ayakkabıya pratik çözüm (=

vuran ayakkabıya pratik çözüm (=

ayakkabı vurmasına çözüm vuran ayakkabıya ne yapılır vuran ayakkabıya çözüm ayakkabı vurması vurması meleklerim yeni aldığım ayakkabı bikaç gün giymemle ayağımı vurdu,acayip bi acı yürürken anlatamam :uhu: bugün orkide meleğimle konuştum ve bana çok faydalı bir bilgi verdi,sizlerle de paylaşmak istedim....orkide:dil::dil: ayakkabılarımızı bir poşet içinde buzluğa koyuyor ve 2gün...
  2. Dünyanın en ünlü ayakkabı markaları burada

Dünyanın en ünlü ayakkabı markaları burada

Dünyanın en ünlü ayakkabı markaları Dünyaca Ünlü Ayakkabı Markalarının Modelleri Evet Melek'ler, konu başlığımızdan da anladığınız gibi bu sayfamızda dünyaca ünlü ayakkabı markalarının modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bakalım dünyaca ünlü ayakkabı markalarının ayakkabı modelleri nasılmış, :)
  3. Eylül 2012 Ayakkabi Koleksionu Burada Meleklerim....

Eylül 2012 Ayakkabi Koleksionu Burada Meleklerim....

2012 ayakkabı modelleri 2012 ayakkabı modasi 2012 ayakkabı trendleri Iste size Eylül 2012 ayakkabı trendleri, hepsi birbirinden ilginc, hepsi birbirinden güzel deyillermi? Beni favorim 8. Ayakkabi. Ya sizinki hangisi???
  4. 2 Milyon Dolarlık Ayakkabı Burada Meleklerim

2 Milyon Dolarlık Ayakkabı Burada Meleklerim

en pahali ayakkabilar pahali ayakkabilar Meleklerim su ayakkabinin fiyatinin 2 Milyon dolar oldugunu biliyormuydunuz? Ya iki Milyon dolara Insan Ayakkabi alirmi? Ben olsam 2 Milyon dolara bir kac Daire alirim, kiraya veririm, sonra dünya turuna tatile cikarim... Kendime güzel bir ev alirim geriye kalanida fakirlere dagitirdim...
  5. Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Yeni Ayakkabımız Ayağımızı Sıkıyorsa Ne yapmalıyız

Bu konu; Sıkan ayakkabılarımız hakkında bilgi vermektedir. Melekeler bayram için çok şık bir ayakkabı aldık. Her zamanki ayak numaramız ,fakat ayakkabımız ayağımızı inanılmaz derecede sıkıyor.Ayakkabımız ayağımızı sıkmasın diye genişletmek için ne yapmalıyız.Faydalı bilgiler bölümümüzde sizlerle. Yeni aldığınız ayakkabı ayağınızı sıkıyorsa,içini alkollü yada sirkeye batırılmış bir bezle...

Sayfayı Paylaş