1. öykü_izmir

öykü_izmir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aydan

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında öykü_izmir tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar belki alakasız bi yere yazıyorum ama benimle dans edermsiindeki aydanın saç rengi çok hoşuma gidiyor bilgisi olan yazabilirmi bekliyorum lütfen :argue:

aydan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğimin ay ay gelişimi

bebeğimin ay ay gelişimi

bebekler neden tükürük çıkarır bebekler neden tükürür bebek elini emer elini emer bebeğim tükürük çıkarıyor BEBEKLERDE 1.AY GELİŞİMİ İşte bebeğiniz nihayet evde! İlk işiniz onu yeni yerine yerleştirmek olacaktır şüphesiz. Yeni doğum yapan kadınlar genelde iki durumla karşı karşıyadır: ya akrabalardan...
  2. Ay Falı

Ay Falı

ay falı Bu fala genellikle kısmeti çıkmamış, evlenememiş kızlar için bakılır. Evlenememiş kız, yanında güvendiği biri olduğu halde, Ay'ın 3-5 günlük olduğu gece, dışarıya, sessiz ve tenha bir yere çıkar. Arkadaşı, elindeki cep aynasını Ay'a doğru tutup, Ay'ın görüntüsünün aynaya yansımasını sağlar. Bu sırada, kısmeti çıkmamış kız, sürekli olarak Ay'ın aynadaki görüntüsüne bakar. Bu sırada...
  3. bebeğin ay ay gelişimi

bebeğin ay ay gelişimi

Yihhuuuu hep sizi takip ediyorum hamileyim. Acaba bebeğin ve bebeklerin ay ay gelişimi ve anne karnındaki gelişimleri ile ilgili bir konunuz var mı okumak istiyorum tşk.
  4. ay

ay

geceleri ayı neden deha iyi görebiliyoruz

Sayfayı Paylaş