1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    54
    Ödül Puanları:
    28

Aydından kimsecikler yok mu yaaaaa

Konu, 'Gebelik' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

aydındaki melekler kadın doğum doktoru önerilerinize ihtiyacım var

Aydından kimsecikler yok mu yaaaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bana merhaba yok mu?

Bana merhaba yok mu?

Merhaba!!!Öncelikle forumunuz çok güzel.İnş kalıcı bir üye olurum. :yo::yo::yo::yo:
  2. Kız arkadaşın yok mu???

Kız arkadaşın yok mu???

Kız arkadaşın yok mu? - Cumaya gitti, gelecek. - kız arkadaşın yok mu? -yok mu derken bir alay mı sezdim yoksa bana mı öyle geldi? - yok canım ne munasebet! - yıkıl karşımdan! - emredersin abi! - kız arkadaşın yok mu? - olsa dükkan senin. - kız arkadaşın yok mu? - dur bakalım bi dk... karyolanın altında bi tane olucak.. - kız arkadaşın yok mu? - erkek adamın erkek arkadaşı olur - kız...
  3. Var Mısın? Yok Musun? :)

Var Mısın? Yok Musun? :)

Herkes alttaki üyeye bi teklifte bulunucak.Oda varım ya da yokum diye cevap verecek.o kişi de alttakine bi teklifte bulunacak.:grouphug: Hadi başlayalım :) Alttaki benimle konsere gitmeye var mısın yok musun ? :ehi:
  4. kimse yok mu?

kimse yok mu?

merhaba bende daha önce bunu yazmıştım ancak hiç kimseden ses çıkmayınca konu olarak eklemeye karar verdim Herkes ne güzel anlatmış belirtileri.Bende bişe sorcam,bende 10 gün hatta 2 hafta öncesnden başlayan kasık ağrıları sanki adet olucakmşm gibi.Önceleri tatlı ağrılar vardı yani hssettiğim ama çok rahatsz etmeyen.Sonraki günlerde aşırı bel ağrısı hatta sol kasğımla birlikte bacağıma vuran...
  5. chat bölümü yok mu ?

chat bölümü yok mu ?

çok kötü olmuş... insanlar herşeyi paylaşıyordu chatbox da . burada edindiğim arkadaşlar için chat programında konuşmak paylaşımda bulunmak hep beraber sevinmek , üzülmek , birbirimizi merak etmek bütün bunları bitirdiğiniz için bravo size.

Sayfayı Paylaş