Ayın En Güzel Ojeli Üye Yarışması Değerlendirme Anketi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
acabası macabası yok :hıh: ben bangır bangır bağırdım yarışmamıza katılın diye ama nedense kimse oje kullanmadığını söledi :hıh: bu arkadaşlarımı bu yüzden ayrıca tebrik ediyorum birdahaki yarışmalarımıza daha çok katılım bekliyoruz kızlar ona göre :D:D

laviş sana gelince kimin barnakları sen orasını karıştırma oyunu kullandıysan sus ve otur hahaha

acabası macabası yok :hıh: ben bangır bangır bağırdım yarışmamıza katılın diye ama nedense kimse oje kullanmadığını söledi :hıh: bu arkadaşlarımı bu yüzden ayrıca tebrik ediyorum birdahaki yarışmalarımıza daha çok katılım bekliyoruz kızlar ona göre :D:D

laviş sana gelince kimin barnakları sen orasını karıştırma oyunu kullandıysan sus ve otur hahaha
asi benim kulaklarda sorun var sanırım tam duyamamışım :ıslık:
gelecek yarışmalara katılıyım ozaman ama şartım var birinci ben olacam ona göre :utan:

asi bende yarışmalara katılırım severim değişikliği :Dbirdakine en güzel ev dekorasyonu yarısmasımı yapsak acep evde en güsel buldugumuz bir eşyayı örnek tablo çicek avize onları olurmu:D

susup oturmucam işte banane banane :hıh::dil:

asi bende yarışmalara katılırım severim değişikliği :Dbirdakine en güzel ev dekorasyonu yarısmasımı yapsak acep evde en güsel buldugumuz bir eşyayı örnek tablo çicek avize onları olurmu:D

tabiiki canım bu yarışma bitsin açarız tabbiki daha önceden böle bir yarışma düzenlemiştik tekrar düzenleriz katılmak isteyeneler olursa resim durumuna göre açarız yarışmayı bu yarışma bitiminde haber veririm ben sana :)

susup oturmucam işte banane banane :hıh::dil:

lavişşşş :sinir:
3. şahıs senmisin yoksa kısss asiiii hahaha yoksa sen değilmisin ben 3 e verdim onamı bozuldun kısss hahaha

laviş cıx sölemem yasak yasak :mendil:
oyumuzu nasil kullaniyorum yardim edermisiniz:D:D

konun yukarısında oylama yapılacak yer var
1. resim
2. resim
3. resim yazar beğendiğin resmin numarasına tıkla ve oyunu kullan :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri