1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri istiyorum sizden akradaşlar bana Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözlerini yazın.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Gelin başları

  Gelin başları

  gelin saçları 2011 Evet kızlar daha aklınızda gelin başı olarak model yoksa bunlar size yardımcı olabilir hadi bakalım begencenizmi acaba :hıms:
 2. 80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

  80ler Dizisi Ayla Algan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkısının Sözleri

  Seksenler Dizisi Bir Sevda Geldi Başıma Sözleri Seksenler Dizisinde Çalan Bir Sevda Geldi Başıma Şarkı Sözleri Ekranların en sevilen dizilerinden biri olan 80ler dizisi büyük bir ilgiyle takip ediliyor melekler :) Konusu kadar o dönemde çalınan şarkıların da ilgi çektiği dizide Ayla Algan'ın o zamanlar seslendirdiği Bir Sevda Geldi Başıma adlı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz...
 3. İşte Tan'ın Parçalarından Biri Sevda 'nın Sözleri

  İşte Tan'ın Parçalarından Biri Sevda 'nın Sözleri

  Tan Sevda şarkısı sözü Tan Sevda şarkısının sözleri Sevgili melekler, Tan hayranlarına sesleniyoruz, genç şarkıcının az önce paylaştığımız şarkısı Yok 'un ardından bu konumuzda da Tan Sevda şarkısı sözü ile karşınızdayız. Hayranları için işte Tan Sevda şarkısının sözleri... :) Hep canımı yakar yüzüme bakar En çirkin haliyle önüme çıkar yalnızlık Bende kara bir talih bunca yıl geçti...
 4. bir gelin kayınpederinin yanında başı açık gezebilirmi?

  bir gelin kayınpederinin yanında başı açık gezebilirmi?

  selam benim kayınpederim bizimle beraber kalıyor benim başım kapalı. Onun yanında başımın açık olmasının sakıncası varmı ?
Etiketler:

Sayfayı Paylaş