Aynalar vazgeçilmezimiz

PeLiNiM

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Aynalar vazgeçilmezimiz
şekilli ayna modelleri şekilli aynalar modern boy aynaları varak ayna modelleri geometrik aynalar
Dekorasyonda ayna modası hiç geçmez.Eve bambaşka hava veren aynaları nasıl düzenlemek gerektiğini iyi bilmek gerekiyor.Sevgili melekler,ayna modelleri de sizlere fikir olabilir....Buyrun aynalar karşınızda..........

Ayna için belirlediğiniz yer karanlık ve bunaltıcı odada bile size huzur veren görünümü sağlayabilir. Büyük aynalar işe odak noktası yaratabilir, küçük ve büyük aynaları karıştırıp mekana daha canlı bir görünüm getirebilirsiniz.

Günümüzde bir çok alanda kullanılan aynaların avantajları saymakla bitmez. Küçük odalarınızı daha büyük göstermek için, evdeki aydınlatmayı arttırmak için, doğru kullanıldığında evinizdeki kusurları kapatmak için, evinize yeni bir tarz katmak için kullanılabilirler.

Evinizde doğru seçimle yerleştireceğiniz bir ayna ile odak noktası yaratabilir, evinizde yeni bir tarzı yakalayabilirsiniz. Geometrik şekilli aynalar modern evinizin havasını çok rahat bir şekilde yansıtacaktır.

Evinizin karanlık noktalarını aynalar ile aydınlatabilirsiniz. Karanlık bölümlere yerleştireceğiniz aynalar, hem evinizde dekoratif bir tarz yaratacak hemde ışığın daha iyi yansımasını sağlayacaktır.

Salonunuzda, yatak odasında, tuvalet masası üzerinde, banyoda kısacası evin her yerinde aynalar değişik tarzları ve ihtişamlı görünümleri ile yerlerini almıştır.

Aynaların Tarihi

Ayna 1500 ve 1800 tarihleri arasında Murano’lu cam ustaları tarafında ayna tabakaları üretilmiştir. Düz cam için uygulanan civa ve varak karışımı 1800′li yıllara kadar devam etti. O günlerden bu günlere kadar gelen ayna artık mekanlarımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

 
elmalı kurabiye

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
gercektende bilinçsiz kullandıgımız bir aksesuar çogu zaman ama bilgilerindeki gibi güzel bir sekilde evimize yerlestirdigimizde çok güzel oluyorr tesekkürler cnm
 
fırtına

fırtına

Yeni Üye
Üye
benim içinde boy aynası çok önemli evimde yatak odasında birtane bulundurmak istiyorum.....
 
D

DeryaVatansever

Yeni Üye
Üye
modern aynalar

Yaklaşık 2 hafta önce ev dekoru için ayna ararken. http://www.blackwhitehome.com sitesini buldum burdaki ayna modelleri gerçekten hoşuma gitti,oldukça modern modeller var ve çoğu modeli diğer satıcılarda yok.Kesinlikle Duvar aynası ile ilgileniyorsanız tavsiye ediyorum.
 
Üst