Aynisefa kremi tırnak mantarına iyi gelir mi kullananlar bakabilir mi?

A

Aynisefam

Forum Okuru
Aynisefa kremi tırnak mantarına iyi gelir mi kullananlar bakabilir mi?

Aynisefa kremi kullananlar melek kadınlar kulübü aynısefa kremi kullananlar tırnak mantarı forum'da.​

Kızlar babamın ayağındaki parmağında tırnak mantarı çıkıyor sanırım. Nette kimileri aynısefa kremi iyi gelir demişler ama Farmasi aynısefa sizce tırnak mantarına iyi gelir mi? Aynisefa kremi kullananlar var mı tırnak mantarı için beni aydınlatabilir misiniz? Aynisefa ile tırnak mantarı geçer mi nasıl tedavi amaçlı kullansak iyi gelir mi?

Merhabalar
Farmasi ürünlerine oldukça talep var. Aynısefa kremi yağının da özellikle kuru cilde sahip olanlara çok iyi geldiği söyleniyor. Kullanmadım bilemiyorum ama Farmasi satışı yapan çok fazla arkadaşım var biliyorum. Aynisefa kremi kullananların yorumlarına baktığımızda da özellikle tırnak mantarı için kullananlar kimisi memnun kalmadım hiç bir işe yaramadığından bahsediyor. Kimisi de düzenli kullanım sonrasında tırnağın yeni bir görünüm ile çıktığını ise yaradığını söylüyor. Tabii eğer doktorunuz size mantar ile ilgili başka krem verdi ise onu kullanın mutlaka. Ama aynısefa yağı kremi için de temiz parmağınıza her gün yatarken düzenli sürerek bakım yapabilirsiniz. Tirnaginizi yatarken sarın ki diğer parmaklarınıza da bulaşmasın. Aynısefa bakteri oluşumunu engeller iken antiseptik özelliği vardır.

Arkadaşım sizin şuan ki durumunuz ile ilgili ilginizi çekebilecek bir konu paylaşmak istiyorum hemen aşağıdaki linkte. "Tırnak mantarı nasıl tedavi edilir" konu ile alakalı ayrıntılı yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Geri