1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim

Konu, 'Sevgilisinden Ayrılan Melekler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir ilişkiyi yürtümek kolay değildir. Birlikteliğin devamı karşılıklı çekimlerle olur. Gün gelir büyü bozulur ve sevdiğinizden sıkılırsınız akabinde ayrılık kararı alırsınız . Peki sevgiliye ondan ayrılmayı düşündüğünüzü anlatmakta zorlukmu çekiyorsunuz ? Şayet bu yönde bir sıkıntınız varsa söylediklerimize kulak verin..
    < Konu Resmi..>

Mekanı belirleyin
    Sevgilizle konuşmak içn öncelikle bir mekan belirleyin. Seçeceğiniz mekan konuşmanızı ve alacağınız tepkiyi etkileyecektir. İnsanalrın gözün den uzak duygularınızı ifade edebileceğiniz nezih bir ortam seçin ( Burda aslın da terk edilecek sevgilinin duyguları göz önünde bulunduruluyor)

Anlayışlı olun Öncelikle ayrılık kararınızın nedeni her ne olursa olsun sevgilinizle bir geçmişiniz olduğunu unutmayın ve onunla konuşurken kelimelirinizi özenle seçin.Cümleleriniz kırıcı olmasın

Konuşurken net olun

Konuşurken lüfen net olun. Ümitlendiricek dolaylı cümleler kurmaktan kaçının. Ayrılma nedeniniz her ne olursa olsun bu nedeni açıkça dile getirin.

Eski sevgiliniz konuşma sırası ona geldiğinde ayrılma kararından dolayı hırçın ve agresif olabilir. Bu yüzden söylediği şeylere alınmayın. Duygularınız bitmiş olsada yaklaşımınız sevgi ve saygı çerçevesin de olsun. Sevgiliniz bu karardan sonra kendini yalnız hissedicektir. Gerekirse bir kaç gün onunla zaman geçirin destek olun. Dünyada ilk ve de son ayrılan çiftlerin bir siz olmadığını belirtin.

Ya aslın da bu kadar detaya gerek varmı bilmem. Şİmdi sevgilisinden ayrılmak isteyenler bunu sosyal paylaşım sitesi üzerin den halledebiliyor. Çoğunluk whatsapta bu isteklerini dile getiriyor. Biz yinede şunu belirtelim şayet gerçekten sevgilinizden ayrılmak istiyorsanız empati yapın ve hissettiklerinizden yola çıkarak bu düşüncenizi eylemleştirin..

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 28 Temmuz 2017
  2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    bu kadar uğraşmaya gerek yok.:D SENİ SEVMİYORUM demek yeterli hahaha

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    İnan bazen yeterli olmuyo :D:n028:

4. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    102
    Ödül Puanları:
    63
    bugün okudum gazetede.
    - kadın ayrılalım demiş.
    -erkek ayrılırsan öldürürm demiş.
    - kadında öldürmessen erkek değilsin demiş.
    -erkekte çekmiş öldürmüşş.:n028:

aman aman arkadaşlar arkadaşınızı iyi tanımadan açılmayın hemen ayrılalım diye.
    Ruh hastası biri olur canınızdan olursunuz.:shootout:

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ayrılmam gerekli.. çok zor aldım bu kararı, onsuz yapabilcek miyim bunu da bilmiyorm ama o bana karşı çok ilgisiz sebep olarak bunu gösteremem çnkü kabul etmez en iyisi uzak yerlerde olduğumuzu bahane etmek die düşündüm. offff lütfen yardım.. =(

6. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.421
    Ödül Puanları:
    113
    Bu konu yeni bilgilerle güçlendirilerek, güncellenmiştir..

SadmiN bunu beğendi.
  7. Sevim5620

Sevim5620 Forum Okuru

bence direk söyleyin gitsin

Ayrılacağım ama ona nasıl söylerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kazanmak ama nasıl??

kazanmak ama nasıl??

Birkaç yıl önce, Seattle Özel Olimpiyatlarında, tümü fiziksel ve zihinsel özürlü olan dokuz yarışmacı, 100 metre koşusu için başlama çizgisinde toplandılar. Başlama işareti verilince, hepsi birlikte başladılar, bir hamlede başlamadılar belki ama yarışı bitirmek ve kazanmak için istekliydiler. Yarışa başlar başlamaz içlerinden genç bir delikanlı tökezleyip yere düştü ve ağlamaya başladı. Diğer...
  2. nasıl söylüyor ama

nasıl söylüyor ama

http://www.xs4all.nl/~jvdkuyp/flash/bird.swf bekleyin acılıyo.
  3. Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor

Onu sevdiğimi biliyor ama bisey demiyor benimle konuşuyor ama hiç aşktan bahsetmiyor. Beni önemsiyormu bilmiyorum. Ne yapmalıyım?

Sayfayı Paylaş