1. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.106
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0

  Ayrıldık!!!

  Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında miss angel tarafından paylaşıldı.

  Ayrıldık!

  İçime bakıyorum, kalbimin derinliklerine, yerle yeksan olmuş. Depremden sonra nasıl görünürse bir şehir, yüreğim aynı öyle görünüyor. Uzun sürecek toparlanması, belli!
  Ayrıldık!
  [​IMG]

  Sonunda huzura erdik mi? Ayrılmak için verdiğimiz gizli savaşı kazandığımıza neden sevinmiyoruz ki? İki ucundan tutup çekiştirmedik mi şu gariban aşkın? Oysa, bütün isteği kocaman gönüllerimizde küçücük bir yer bulmaktı kendine. Beceremedik, yazıklar olsun bize!
  Herkesin yaptığı gibi suçu sana atmak işin kolayı ama yapamam. Madem ortada bir ayrılık var, benim de katkım olmuştur. Gereğinden fazla sevmek hatasına düşmüşümdür. İnsan yanımızı, egomuzu unutup, çok severek, aşkın denizini ayaklarının altına sermişimdir.
  Gereksiz kıskançlıklar yapıp, huzurunu kaçırmamışımdır. Günde yüz kere arayıp nerede olduğunu sormamışımdır. Gözün güzel bir kadına kaydığında, kavga çıkartmayıp seninle beraber bakmışımdır. Sevap işleriz diye içimden tebessüm etmişimdir. Kendime olan özgüvenimi dış güzellikle kıyaslamadan, güzel olan her şeye bakılabileceğine inanmışımdır.
  Çok fazla güvenmişimdir. Seven bir erkeğin aldatmayacağını, başka bir tene dokunmaktan utanacağını, benim de aynısını yaptığım zaman düşeceği durumu düşünerek asla sadakatsizliğe yanaşmayacağını düşünmüşümdür.
  Geç geldiğinde surat asmamışımdır. Her zaman şık ve bakımlı karşılayıp, saat kaç olursa olsun önüne bir sıcak yemek koymuşumdur. Günün nasıl geçtiğini sorup, söylediklerini gerçekten dinlemişimdir. Ailenle arana girmeye kalkışmamışımdır. Dostlarınla görüşmene, erkek gecelerine itiraz etmemişimdir. Kafa çekmeye gittiğin akşamlarda, saat başı arayıp ne zaman geleceğini sorarak arkadaşlarının yanında, seni zor duruma sokmamışımdır.
  Bir sıkıntım olduğunda, konuşmak için doğru zamanı beklemişimdir. Maçın ortasında televizyonun önünden geçmemişimdir. Hata, seninle aynı takımı tutmasak da yanında oturup izlememe rağmen, ofsaytın ne olduğunu anlatmanı istememişimdir.
  Yatak odasında tekdüzelikten kurtulmak için sürekli yeni fanteziler geliştirmişimdir. Her aradığında telefonu açmış, sevdiğim insanlarla seni tanıştırmış, evimi ve ekmeğimi bölüşmüş, kavga ettiğimizde uzun süre küs kalmamışımdır.
  Ben de bu ilişkide birçok hata yapmışımdır. Bittiyse ikimizin de kusurları vardır. Ben üstüme düşeni alıyorum. Hatta, en büyük kısmını yükleniyorum. Ben bir erkeği, erkek olduğunu unutarak gereğinden fazla sevmişim, suç benim, affedersin!....


  ALINTI....
   
  beren duru bunu beğendi.
 2. cLoe

  cLoe Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Ekim 2009
  Mesajlar:
  2
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  çoq qzeL bir pylşım ..
   
 3. miss angel

  miss angel Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  16 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  3.106
  Beğenilen Mesajlar:
  55
  Ödül Puanları:
  0
  beğenmene sevndm cnm
   
Ayrıldık!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ayrıldım!

  ayrıldım!

  Ağlıyorum çünkü, mahbub-u kibriyâdan ayrıldım, Yanıyorum çünkü o nur-i evliyadan ayrıldım. Nasıl yer ile bir olmasın ki bu nâçiz bedenim? Mazhâr-ı tecelli, vâris-i enbiyadan ayrıldım. Uçsuz bucaksız bir çölde garip ve kimsesiz kaldım, Marifet incileri saçan bir deryadan ayrıldım. Ayrılığı, yıkıp hep harap etti vücut şehrimi, Yıkıldım, viraneye döndüm, Süreyyâdan ayrıldım. Dünyalarım...
 2. ayrıldılar mı ayrılmadılar mı

  ayrıldılar mı ayrılmadılar mı

  mehmet aslantuğ boşandımı Arzum Onan Mehmet Aşlantuğ çifti ile ilgili çıkan dedikodular çifti delirtti ha ayrıldılar ha ayrılacaklar derken çift aynı filmde rol alarak bu haberlerede cevap vermiş olacaklar...... DEDİKODULARI BOŞA ÇIKARTTILAR! MEHMET ASLANTUĞ-ARZUM ONAN ÇİFTİ AMERİKA YOLCUSU.... Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan boşandılar, ayrı yaşıyorlar haberlerine inat Amerika'ya gitmek...
 3. Azra Akın sevgilisinden ayrıldı

  Azra Akın sevgilisinden ayrıldı

  azra akın, sevgilisi, ayrılık yaşayan güzelin haberi burada arkadaşlar. Arza Akın, uzun süre devam eden aşkını sona erdirmiş Melek'ler. Sevgilisinden ayrılan güzelimizin haberini sizlerle paylaşıyoruz. 2002 Dünya Güzeli Azra Akın’ın İtalyan sevgilisiyle iki yıldır devam eden ilişkisi sona erdi. Tescilli güzel, 2009 yılının yaz aylarında aşk yaşamaya başladığı Francesco Boari ile...

Sayfayı Paylaş