Ayrıldım ve kürtaj oldum onun haberi yok

H

Handanzxzxc

Forum Okuru
Ayrıldım ve kürtaj oldum onun haberi yok
Ayrıldım ve kürtaj oldum onun haberi yok doğru mu yaptım

Merhaba ,

Sevgilimle 2 senedir beraberdik birbirimizi çok seviyorduk ben ondan her zaman emindim ve güveniyordum ama son 1 senedir aramızda bitmeyen kavgalar ve küsmeler o kadar çok oldu ki ayrı küs olduğumuz süreler birlikte olduğumuz süreden fazladır defalarca küstük barıştık.Sebeplerini yazsam bitiremem .Hepsi de bana göre sudan sebepler. İlişkimizin son 6 ayında ayrılma fikrini düşünmeye başladım ve en son çok ciddi kavga ettik ve ayrıldım . Ayrıldıktan 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim o sinirle gidip kürtaj oldum. Ve psikolojim allak bullak oldu. İçimde vicdanım rahatsız ne yapmalıydım doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilemiyorum bana yardımcı olun lütfen

Merhaba Handan

Anlattığın şey tipik bir ilişkide olacak şeylerin zamanla iki kişinin uyumlanma sürecidir ama haddinden fazla tartışma varsa ilişki sürmezmiş zaten ama senin anlattığına göre tartışmalarınız sudan sebeplerden diyorsun madem öyle görüyordun neden ayrıldın. Yazmadan edemeyeceğim bana göre kürtaj cinayettir . Sevgilinle evlenme durumun olduğu halde sudan sebepler dediğin kavgalarla ayrılıp bebğini aldırmakbence çok yanlış olmuş hem bebeğin hem de sevgilin yani bebeğinin babasının hakkına girmişsin bu kararı tek başına alma hakkın yoktu en azından sevgilinle konuşmalı onun fikini almalıydın bence doğru olan buydu belki kısa bir süre sonra ilişkiniz düzelecek uyumlanacak ve anlaşabilecek tartışalarınız bitecekti. Ama olan olmuş ve yapacak bir şey yok sadece Yüce Yaradan af dilemekten başka bir şey kalmamış

Ayrıldım ve kürtaj oldum onun haberi yok doğru mu yaptım

Merhaba ,

Sevgilimle 2 senedir beraberdik birbirimizi çok seviyorduk ben ondan her zaman emindim ve güveniyordum ama son 1 senedir aramızda bitmeyen kavgalar ve küsmeler o kadar çok oldu ki ayrı küs olduğumuz süreler birlikte olduğumuz süreden fazladır defalarca küstük barıştık.Sebeplerini yazsam bitiremem .Hepsi de bana göre sudan sebepler. İlişkimizin son 6 ayında ayrılma fikrini düşünmeye başladım ve en son çok ciddi kavga ettik ve ayrıldım . Ayrıldıktan 1 ay sonra hamile olduğumu öğrendim o sinirle gidip kürtaj oldum. Ve psikolojim allak bullak oldu. İçimde vicdanım rahatsız ne yapmalıydım doğru mu yaptım yanlış mı yaptım bilemiyorum bana yardımcı olun lütfen
Kavgalar sudan sebepten diyorsun madem öyle neden gidip kürtaj oluyorsun belki sevgilin bebek sayesinde değişecekti yanlış yapmışsın günaha girmişsin

Geri