ayrılığı çeyrek geçe!!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
ayrılığı çeyrek geçe!!!!
Geceler bir türlü dinmek bilmiyor sevgilim.Seni özledim kokunu,sıcaklıgını,papatyam demeni,sabahlara kadar telefonda konuşmalarımızı daha neleri neleri özledim senli geçen günlere inat mı yapıyorsun sevgilim.
Resimlerine bakıyorum telefonu ellime alıyorum birtürlü cesaretim olmuyor sesini duymaya,yazılar yazıyorum siliyorum başa alıyorum olmuyor tekrar siliyorum olmamak değilde yollayamamak desek biz buna ,cesaretsizlik aşkta cesaret gereklimi bu kadar kendimi sorguluyorum ?Bırakıp gittiğin günleri hatırlıyorum,yaşlı gözlerle bırakıp gittiğin günleri, kızıyorum kendime sana kal diyemedim ,git dedim uzaklara git beni benle başbaşa bırakta git...

Yalanlarla dolu aşklara git ,onlar benim kadar sevdimi seni,sessine hasret kaldımı sor bakalım...Ya da yada sen onları sevdinmi beni sevdiğin kadar burası da meçhul ya ilk kez soruyorum sana sevdin mi hiç beni,özlüyormusun sabahlara kadar konuşmalarımızı...

En önemlisi bana söylediğin yalanları da özlüyormusun...

Benim gecelerim senle süslü ,başucuma koydugum resmine bakıyorum onunla konuşuyorum,Sana kızamıyorum resmine kızıyorum o benim neler çektiğimi biliyor bebeğim.Bazen susuyorum gözlerim konuşsun sana anlatsın diye olmuyor olmuyor olmuyor anlamıyorsun.Hala yalanlar söylüyorsun bana unutamadıgımsın diye sen beni çoktan unuttunda yalanları unutamadın.Sadece sana kızmıyorum kendimede kızıyorum hala inanıyorum sana ya da inanmak istiyorum .Yeter bitsin bu yalanlar istiyorum...

Gitme kal istiyorum...Son kez ...

Git bırakıp uzaklara git
Ardında yaşlı gözlere kıyıp git
Git bırakıp uzaklara git
İstesemde dön desemde hadi git

Git yalan sevdalarına
Çaresiz yangınlarına
Bu yürek buna da dayanır
Alışırım gözyaşlarıma

Sana git diyemem,
Ama kal demek gelmiyor içimden
Son sözünü söyledin bana bırakıp giderken,
Ahh gün gelir olurda pişman olup dönersen
Ardından bakıp güleceğim.

(Nezih-Git şarkısından alıntıdır)

Cevap: ayrılığı çeyrek geçe!!!!

aşk da duygusal gelgitler kahretsin dudakların git gözlerin kal der gibi ....teşekkürler adminim harikaydı

Geri