Ayrılık Acısını Unutmanın Yolları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Ayrılık Acısını Unutmanın Yolları
aşk acısını unutmanın yolları ayrılık acısını unutmanın yolları aşkı aşk unutma aşkını
Artık ilişkinizin sonuna geldiniz, size döndü ve artık sizi istemediğini söyledi ya da belli etti. Peki ya şimdi ne yapacaksınız? Durun! Hüngür, hüngür ağlamaya başlamadan önce bu acıyı nasıl unutabileceğinizi bir düşünün...

İçinizdeki öfkeyi haykırmayı öğrenin!

Belki sinirinizi bağırıp çağırarak yenemeyeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz, hatta bunun oldukça basit olduğuna da inanabilirsiniz. Ama emin olun hiçbir şey elinize geçenleri yere fırlatmaktan, sinirinizi haykırmaktan, etrafı yumruklamaktan daha çok rahatlatamaz sizi! Ayrıca üzüntünüzü içinize atarak sağlık durumunuzu da olumsuz yönde etkilemiş olursunuz. Bu nedenle eğer kendinizi iyi hissedecekseniz hiçbir şey yapmadan 1 hafta boyunca ağlayın. Önemli olan hislerinizi dışarıya yansıtabilmeniz.

Fotoğrafları yok edin

Biten ilişkilerden geriye kalan mutlu fotoğrafları yok etmek her zaman iyi bir yöntemdir. Fotoğrafları yırtıp atmak sizi rahatlatacaktır.

Özgürlük sizi bekliyor

Şimdiye kadar yapmaya fırsat bulamadığınız hayallerinizi gerçekleştirin. Daha önceleri vakit ayıramadığınız hobilerinizi hayata geçirin. Sevgilinizin kedilere karşı alerjisi mi vardı? Hemen kendinize bir kedi alın. Ya da sevgilinizin boy kompleksi mi vardı? O zaman vitrinde gördüğünüz yüksek topuklu ayakkabıların alınma vakti gelmiştir. Unutmayın siz artık özgür bir insansınız.

Öc almaya çalışmayın

Biten bir ilişkinin ardından, terk edilen tarafın ilk aklına gelen öc almaktır. Ancak öc alamak size sadece zaman kaybettirecektir. Ayrıca bunun sonucunda rezil olmak da var. Ama eğer nasıl öc alacağınızı düşünmek hoşunuza gidiyorsa ve sizi rahatlatıyorsa, o zaman hayata geçirmeyeceğiniz planlar kurmanızda bir sakınca yok.

Sevgilinizden gelen hediyeler

Uzun bir ilişkinin ardından geriye sadece anılar kalmaz. Eviniz sevgilinizin aldığı hediyelerle süslüdür. Ancak artık bu hediyeleri rafa kaldırmanın vakti gelmiştir. Hoşunuza gitmeyen eşyaları çöpe atabilirsiniz. Ama sizin için özel bir anlamı olan hediyleri şimdilik gardorobunuzun tepesine kaldırabilirsiniz.

Arkadaşlarınız sizi bekliyor olacak

Artık özgürsünüz ve kendi arkadaşlarınızla daha sık vakit geçirebilirsiniz. Özellikle ne zamandır aramayı düşündüğünüz, ancak her zaman başka bir işiniz çıktığı için iletişim kurmadığınız dostlarınızı arayın. Kız arkadışınzla her zaman ertelediğiniz alışverişi yapın. Ayrıca gardolobunuzu yenilemek size de iyi gelecektir.

unutulması zor ama şöyle düşünebilirsiniz ben burda onu ürken sıkıntıya girereken belki o keyif yapıyodur herşeyin ilacı zaman bkardeşim ne yaparsan yap unutumassın demek senin için hayırlısı buymuş...

Ben bırını sevdım uzun yıllar boyuncada devam ettım atandım ögretmen oldum baska ılın koyunde hayata tutunmaya calısırken ayrıldık ve ben bır suru sonra kendımden emın olmadan bır evlılık yaptım sımdı ıse cok mutsuzum unutulmuyo ne yaparsan yap ız kalıyo..

Geri