ayrılık kararı

bensude

Yeni Üye
Üye
ayrılık kararı
merhaba kızlar uzun zamandır burdayım hep hamile kalmak için ugraşırdım ama bugün :( bugünü hayatımdan hiç çıkarmıycam boşanma kararı aldım sebep derseniz belki güleceksiniz ama gerçekten komik neymiş sahura nie kalkmadım olay bu sabah uyandı ağzına geleni söyledi oda yetmezmiş gibi vurdu bana:( aslında bizimki başka sorunlar ailesiyle 2 yıl yaşadım ama yaşamak dense en sonunda ipler koptu ailesiyle ve gittiler ve beni sorumlu tuttu gitmelerinden o gün bugündür herşey haram oldu bana hep kavgalık birşey buldu ve biz daha 2 yıllık evliyiz sanki 20 yıllık evlilik gibi ömrümü yedi bıktırdı evlilikten beni :(

canım bensudem sabret merak etme zaman her seyın ılacıdır hemende bosanmayı dusunme ya sabret allahım mukafatını verır al bnende 3 gorumce va kaynanyla yasıyom 3 yıldır allahım bana ne sabrı vermıs ben bıle sasıyom bazen allaıma sukurler olsun bensude bıraz sabret allahım buyuk alttan almaya calıs

ÖNCELIKLE MERHABA BENSUDE cnm erkekler boyle bnde 2 yıl olcak ekımde evlenelı 10,10,2010 da evlndım cnm ama bnmde sebepsiz yereeee cok dayaklar yedıqım oldu hatta halamla bır derdımı paylastım dıye bayıltana kadar bnı dövdu ve o zmanda 10 gunluk evlıydım bz esımle bırbrmzı cokkk severek evlendık ama aması var işte cnm bnde bu konularda yaralıyım sebepsiz yere vururlar kırarlarr herseyı yaparlar sonrada hiç bırsey olmamıs gıbıııııı( gel sana pull koleksıyonumu gostereyım) derlerrr anla iştee) ve ben 2. evlılııqı hiçç dusunmedım ayrılmayıda hııııııı bu arada cnm unutmadan bnm duqunumün olmasına son 3 saat varken babamı vurdularrrr hemde esimn arkadasları eşimı vuramadılarr babam vuruldu duqunmde kaldı ole daha bnım 1 tanecik gelınlıklı fotografım yokk evımde asılı neyse bırguun uzuuuuuun uzun dertleselım :) bye

kızlar ne dıyım bılmemkı ben anne baba evınde gormedıgım degerı kocamın evınde gordum kaynanam bal kayınpedrım seker esım kaymaklı ekmek kadayıfı.sadeec bır tokat yedım onuda fazlasıyla hakettım ama bız kadınlar eslerımızz bıze hayatı kahrettrsede katlanıyruz sebeb sevıyrz kıyamıyrz erkkler kadınlar kadar hassas degıl bnce

Dayagi insan bence hic bir zaman hak etmemeli.... sebep ne olursa olsun.... biz esek deyilizk dayaktan anlayalim..

Rabbim tüm erkekleri islah eylesin.... Rabbim sen biz kadinlari esimizin azaplarindan koru onlari bize muhtac eyleki... bizsiz olamasinlar ve bizi kaybetme korkusundan bize kötü dayanamasinlar...

Amin

tamam biz kadınlar seviyoruz ama seviyoruz diyede herşeye boyun eğmememiz lazım dayak nedir ya? hangi çağda yaşıyoruz? Sen erkeğe baştan dayak atarsa neler yapabilceğin korkusunu aşılıcaksınki oda buna göre davransın zaten bence seven erkek el kaldırmaz sevdiğine illa evli olmak gerekmez benim 3 yıllık bir ilişkim var sevgilim benim için herşeyi göze alıyo ve daha bir kere bile elini kaldıramadı kaldıramazda ne ilişkleri görüyorum yani evlilik bile değil ilişki üstüne basa basa söylüyorum ilk aylrında bile dayak yemeye başladılar. Tamam 1 defa belki sinirle vurmuştur normal değilde hadi normal diyelim ama bunu alışkanlık haline getirmekte nedir? Seni seven erkek seni herşeyden üstün tutarki bırak dayak atmayı bence seviyorum diyede kendinizi ezdirmeyin bu kadarda olmaz kendinize yazık olan ona olmuyor. Çok yanlış düşünüyorsunuz...

kızlar merhaba tekrardan aranıza döndüm 20 gün eşimden ayrı kaldım ve sonunda geldi özrünü diledi benden barıştık yeminler etti bidaha elimi kaldırmıycam sana haksızlık yapmıycam falan. bende ondan vazgeçemedim çünkü onu çok seviyorum

Geri