1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  ayrılık msjları -ayrılığa dair sözler

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  ayrılığa dair güzel sözler ayrılığa dair sözler emo ayrılık sözleri ayrılık sözleri uzun uzun Gidişinle yaşattığın acılardan bir yüz çizdim yüregime. Artık dönsen de olur dönmesen de. Birgün bu yürek bu bedene ağır geldiginde, seni de unutacağım, O SAHTE SEVGİNİ DE”
  • “Bir aşkı paylaşmak için çok geç. Bir paylaşıma ortak olmak içinse erken. Beni sevda yerimden vurdu yine zaman. Şimdi sana tek cümle; BENDE SANA YETECEK BEN KALMADI… ” br>
  • “Dalgayı bekler mi sahil seni beklediğim kadar? Susar mı çöller yağmura, susar mı sana susadığım kadar? Güller baharı özler mi seni özlediğim kadar? Dön gel bebeğim, ne olur dön gel”
  • “Sanma ki yerin dolacak, senden başka biri benim olacak. Ne bana senin gibi sevgili, ne de sana benim kadar seven bulunacak”
  • “Eskiden olsa arkandan bakar ağlardım, şimdi ardıma bile bakmam. Eskiden uğruna dünyaları yakardım, şimdi bir kibrit bile çakmam.
  • “Sanma ki ben şimdi sensizim. Sanma ki yaşıyorum. Sanma ki çok mutluyum, tek tesellim hatıralar…”
  • “Dolaşıyordum bir deniz kıyısında, dalgalar ayaklarıma vuruyordu. Ilık bir rüzgar esiyordu havalarda. Herşey cok güzeldi, taki sensizliği düşünüp hatırlayana kadar. Bilmem ki hata mı yapıyorum? Bilmem ki suç mu işliyorum? Ama tek birşey biliyorum, SENİ ÇOK SEVİYORUM!
  • “Bakışlar vardır, insanı ömür boyu ağlatan. Yollar vardır, aşılması güç olan. Kalpler vardır parçalanan. Ve insanlar vardır hiç unutulmayan. Sanma beni sevip de bırakanlardan. Benim sevgim mezara kadar olandan…
  • “Diyorlar ki değmeyecek, aşk için gurur yere serilir mi? Umudumdun, dileğimdin. Seni kimler değiştirdi? Yüreğinden attın beni, bir ateşe attın beni, alev alev yaktın beni. Değersiz mi benim aşkım? Yalanlara kattın beni. Dost yüzüne düşman güler, böyle derde gülünür mü? Bilseydim hiç sever miydim? Bir aşkın sonu bilinir mi?
  • “Sevmek zannederdim güzel, ama olmadı. biliyor musun sensiz yapamayacağımı zannederken, demek seni unutmak da varmış hayatta. Ama inan buna, sensiz yaşamaya alıştım. Ama ne olursa olsun seni hala çok seviyorum.
  • “Bir ses beklemek senden. Soluk beklemek. Suskunluğun en acımasız olduğu zamanlardayım. Hiç bu kadar uzun susmadın sevdiğim. Hiç bu kadar uzun gitmedin bilmediğim yerlere, gözlerimi götürmeden yanında!
  • “Yalnızca çocuklar ağlar ve yalnızca Allah affeder… Eğer bir gün beni terk edersen; çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem “
  • “Kötü diye bir şey olmasaydı, cehennem boş kalırdı. sen beni kırmasaydın, bu can uğruna fedaydı…seni cok seviyorum
  • “Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki birtanem; birgün sen de SEVECEKSİN !!!
  • “Sevdiğimden bu yana her acıyı tattım her çileye alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım.artık anlıyorum hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana.
  • “Yüreğine sevda eken, ayrılık biçermi,seven sevilenden kolayca vazgeçermi, sen beni sevme gülüm,ben yanarım ikimizin yerine yetmez mi???
  • “Dün gökyüzüne bir avuç yıldız fırlattım. Karanlığında aydınlığım olsun diye. Şimdi sensizliği kalbime fırlatıyorum, bıraktığım yerden dönesin diye. Vazgeçilmezim sıra sende gururu bir yere fırlat ve pişmanlığımla sızlayan şu kalbimi mükemmelliğinle donat.
  • “Sen benim içimde açan bir güldün.Sönmek bilmeyen alevlenen içimde başımı her yastığa koyuşta sen varsın hayallerimde. Çünkü sen benim içimden söküp bir türlü atamadığımsın YAR
  • “Bak yine soldu güneş yine akşam oluyor ömrümün kadehine sensiz birgün doluyor sen yoksun diye inan dertligim kederliğim gelmezsen kahrolurum yıkılırım sevgilim seni çok seviyorum
  • “Sen sigara dumanın altında yana yana en sonunda kül oldun, sen kibritin hiç yanmayan ucudan birinin hayatından geçmiş oldun !!!
  • “Ölmek dünyada unutulup gitmekmiş, ölmek bir kefen giymekmiş, ölmek o soğuk o korkunç ve o kara toprağa girmekmiş… yok be aşkım asıl ölmek “sensizlikmiş”
  • “Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu….
  • “Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim.Seni benden ayrıdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim
   
ayrılık msjları -ayrılığa dair sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. sevgiye dair sözler

  sevgiye dair sözler

  sevgiye dair sözler sevgiliye dair sözler ölüme sevgiye sozler sevgiliye güzel (u)--[Vay Benim Deli Gönlum Yarali Ku$a Döndu Güvendigm Daglara Kar Yagdi Birer Birer]--(u) Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Keske daglara gelincik olsaydimda, oksamasini bilen avuclarinin icinde solsaydim. Sevdigim degil canimsin, uzak degil yakinimsin....
 2. özür msjları ve sözleri burada

  özür msjları ve sözleri burada

  özür msjları ♥ Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için... Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim. ♥ Merhaba, öncelikle sizden özür dilemek istiyorum. Çünkü; bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer...
 3. sevgiliye sevgi sözleri -aşk msjları

  sevgiliye sevgi sözleri -aşk msjları

  sevgiliye msj sevgiliye sevgi sözleri hasta mesaj mesajlar 2009 hasta olan mesaj » Yanağına Düşen Kar Tanesi Eriyip Dudaklarına Ulaştığında O Bir Damla Serinliği Benimle Paylaşmak İstersen Yüzüne Esen Rüzgara Dön. Bilki O Rüzgarda Ben Olacağım. » Karanlık Aydınlıktan, Yalan Doğrudan Kaçar. Güneş Yalnızda Olsa Etrafa Işık Saçar. Üzülme Doğruların Kaderidir Yalnızlık. Kargalar Sürüyle Kartallar...
 4. Yaşama Dair Anlamlı Sözler

  Yaşama Dair Anlamlı Sözler

  Arkadaşlar bana Yaşama Dair Anlamlı Sözler lazım sizden bu konuda yardım bekliyorum
 5. Yaşama Dair Etkileyici Sözler

  Yaşama Dair Etkileyici Sözler

  Yaşama Dair Anlamlı Sözler Yaşama Dair Etkileyici Sözler Merhaba Melek'ler... Bu sayfamızda hayata dair etkileyici ve anlamlı süper sözleri paylaşıma sunuyoruz. İlgili arkadaşlar, işte size en güzel yaşama dair sözler, yok bundan güzelleri :) * Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür.... Bir orman gibi kardeşçesine... (Nazım Hikmet) * Gülmek için mutluluğu beklersen, tebessüm bile edemeden...

Sayfayı Paylaş