Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı
ayşe hatun önal, çak bir selam albümü, ayşe hatun önal çak bir selam
Sevgili melekler, mankenlikten şarkıcılığa geçen Ayşe Hatun Onal yeni single albümünü çıkardı.

Türk pop müziğinde şarkısı "Kalbe Ben" ile büyük beğeni toplayan Ayşe Hatun Önal,Sony Music tarafından yayımlanan yeni single'ı "Çak Bir Selam" ile yine müzikseverlerle buluşan Ayşe Hatun Önal, single için büyük bir titizlikle hazırlandı. Önal, "Çak Bir Selam" single'ının prodüktörlüğünü kendisi üstlendi. Sözü ve müziği, son zamanda dikkat çeken şarkılara imzalayan Alper Narman ve Onur Özdemir'e ait olan şarkı; Ozan Bayraşa'nın hazırladığı "Original Mix ", Gürsel Çelik'in hazırladığı "Gurcell Style Mix" ve Mithat Can Özer'in hazırladığı "Club Mix" versiyonlarıyla dinleyiciye ulaşacak.

Ayşe Hatun Önal Çak Bir Selam Single Albüm Şarkıları
01-Çak Bir Selam
02-Çak Bir Selam (Gurcell Styl Mix)
03-Çak Bir Selam (Club Mix)

Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı ayse-hatun-onal-jpg.26376

Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel Albümü Tanıtımı İle İlgili Bilgiler Ayşe Özyılmazel Su Gibi Gel Albümü Tanıtımı İle İlgili Bilgiler
ayşe özyılmazel su gibi gel ayşe özyılmazel su gibi gel albümü Ali Taran ile olan evliliği ile uzun süre...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Ayşe Özyılmazel - Sıfır Makyaj (2011) Ayşe Özyılmazel - Sıfır Makyaj (2011)
Ayşe Özyılmazel - Sıfır Makyaj, albümü, 2011 şarkıları, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar....
Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009) Ayşe Özyılmazel - Ayşe Özyılmazel (2009)
ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel resmi web sitesi ayakları ayak kimdir Ünlü şarkısı Neco'nun kızı Ayşe Özyılmazel şarkıcılığa soyunmuş ünlü bestecilerin parçalarının bulunduğu albümün tanıtımına geçiyorum melekler :tik:...
Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı
01. Kalbe Ben 02. Yok Yok 03. Aç Kapıyı 04. Bırakma Beni 05. Hayalimdeki 06. Doğru Kanaldan Bağlan 07. Bomba 08. İnat 09...