Ayşe Hatun Önal Güm Güm Şarkı Sözleri

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Ayşe Hatun Önal Güm Güm Şarkı Sözleri
< Konu Resmi..> Ayşe Hatun Önal – Güm Güm Şarkı Sözleri
Taktiklerden Kırılırsın Ama Mutlu Olursun

Taklitlerden Sıkılırsın, El ele Tutuşursun Yurdunu Unutup
Bana Kalbinin Hızla Atışını Da Yutup
Güm Güm Güm Güm Güm Güm
Gidiyorsun
Göğsümden Ama Kalbimi Kalbimi Kalbimi Söküyor
Göğsümden Ama Kalbimi Kalbimi Nefesimi Çekiyor

Kalbimden Kendi Kalbini Kalbini Kendine Çekiyorsun
Git Üzüyorsun
Şante Caya Guru Caya Guru Ganeşa
Taktiklerden Kırılırsın Ama Mutlu Olursun
Taklitlerden Sıkılırsın, El ele Tutuşursun
Yurdunu Unutup
Bana Kalbinin Hızla Atışını Da Yutup
Güm Güm Güm Güm Güm Güm
Gidiyorsun
Göğsümden Ama Kalbimi Kalbimi Kalbimi Söküyor
Göğsümden Ama Kalbimi Kalbimi Nefesimi Çekiyor
Kalbimden
Kendi Kalbini Kalbini Kendine Çekiyorsun
Git Üzüyorsun
Ah İnan Hayallere Bir Tek Onlar Kalır Ellerinde
Göğsümden
Ama Kalbimi Kalbimi Kalbimi Söküyor
Göğsümden
Ama Kalbimi Kalbimi Nefesimi Çekiyor
Kalbimden

Ege Çubukçu - Hey DJ (feat. Ayşe Hatun Önal) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Şarkısının Sözleri Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Şarkısının Sözleri
ayşe hatun önal, ayşe hatun önal çak bir selam, çak bir selam şarkısı Sevgili melekler, mankenlikten şarkıcılığa transfer olan ve bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başaran Ayşe Hatun Önal'ın yeni single albümü "Çak Bir Selam" çıktı...
Yerli Şarkı Sözleri 1
Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı Ayşe Hatun Önal "Çak Bir Selam" Single Albüm Tanıtımı
ayşe hatun önal, çak bir selam albümü, ayşe hatun önal çak bir selam Sevgili melekler, mankenlikten şarkıcılığa geçen Ayşe Hatun Onal yeni single albümünü çıkardı. Türk pop müziğinde şarkısı "Kalbe Ben" ile büyük beğeni toplayan Ayşe...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Ayşe Hatun Önal fakirleşmiş arkadaşlarım Ayşe Hatun Önal fakirleşmiş arkadaşlarım
AYŞE HATUN ÖNAL ARACINI SATIYOR...
Magazin 0
Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı Ayşe Hatun Önal - Sustuysam 2008 Album Tanıtımı
01. Kalbe Ben 02. Yok Yok 03. Aç Kapıyı 04. Bırakma Beni 05. Hayalimdeki 06. Doğru Kanaldan Bağlan 07. Bomba 08. İnat 09...
Yerli Albüm Tanıtımları 0
Ege Çubukçu - Hey DJ (feat. Ayşe Hatun Önal) Ege Çubukçu - Hey DJ (feat. Ayşe Hatun Önal)
Hey bu benim favori parçam, diyorsan; Eğlenceye devam Kıyak parçalar ve Kıyak ortam için işte numaram 4-5-0 5-0 9-6 Radiopop istek hattı Güneşli bir yaz akşamı Yepyeni bir saat Günün ilk istek parçası Ayşe Hatun Sarılmandan belli Kırıcan mı...
E-F Harfli Şarkılar 0