Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar

M

Misafir

Forum Okuru
Ayşegül Yıldız kimdir biyografisi kısaca hayatı burada arkadaşlar
ayşegül yıldız kimdir biyografisi hayatı kısaca hayatı hakkında bilgiler burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'le bir halı reklamında oynayanmasıyla adını duyduğumuz İbo'nun sevgilisi Ayşegül Yıldız, uğradığı silahlı saldırıdan sonrada sevgilisi İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmadı. Aylardır hastanede tedavi gören İbrahim Tatlıses'i yanlız bırakmayan isimlerden biride Oğlu İdo'nun annesi Derya Tuna'ydı. İbrahim Tatlıses oğlu İdo ve annesi Derya Tuna, silahlı saldırı sonrasında hep birlikte görüldü ve birlikte anıldı. Şahsen ben, İbo'nun Derya Tuna'yla evleneceğini düşünmüştüm ama İbrahim Tatlıses nikah kararını Ayşegül Yıldız'dan yana kıldı. Dün akşam sıcağı sıcağına İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız Nikah Fotoları ve haberlerini sizlerle paylaşmıştık. İbrahim Tatlıses Ayşegül Yıldız evlendi haberleri, İbo'nun sevdiği nikah kıydığı kadın Ayşegül Yıldız kimdir sorunlarına neden oldu. Meleklermekani.com olarak, bu makalemizde Ayşegül Yıldız biyografisi hakkında merak edilen, Ayşegül Yıldız hayatı hakkında ki bilgileri sizlerin bilgisine sunuyoruz.

Ayşegül Yıldız kim
Ayşegül Yıldız resimleri
Ayşegül Yıldız biyografisi


aysegul-165.jpg

1981 doğumlu olan Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses ile oynadığı reklam filmi sayesinde adını duyurdu.
İbrahim Tatlıses, Bir halı reklamı için geçtiğimiz yıllarda Avcılar’da kamera karşısına geçti. Reklam filminde beraber oynayacağı partnerini bir türlü açıklamak istemeyen Tatlıses sonrasında “O bir fıstık” dedi.

İbrahim Tatlıses, “101 kişi arasından bir fıstık şeçtik. Döndük dolaştık ona karar verdik” dedi. Bir muhabirin, “İbrahim Bey bu kadar çok fıstık diyorsunuz. Siz aslında nasıl fıstık seversiniz?” diye sorması üzerine önce duraklayan Tatlıses ardından da “Ben aslında karı seviyorum! Uludağ’da. Bu senede çok don yaptı” demesi kahkalara yol açtı. Sonrasında Ayşegül Yıldız’ı oynatacağını belirten Tatlıses, “Üzerimden büyük bir yük kalktı sanki söyleyince” dedi.
 
Üst