1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Aysıra Gelinlikleri

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

aysira gelinlik aysıra aysıra gelinlik 2011 modelleri 2011
    Bütün genç kızların tek hayali olan gelinlik modellerini sizler için hazırladım. Tabiki Aysiranın modellerini buldum sizin için, bence bu modelleri görmeden gelinliğinizi seçmeyin çünkü fikriniz kesinlikle değişecektir.
    İlk baş benim gelinliğim :):)

Sonrada sizin gelinlikleriniz Meleklerim:)

MeLOo bunu beğendi.
  2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    391
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG] bu olabilir gibi :D boy çook olmadığından mecbureen belden kabarık giyemiyorum :D:D

ßeLeN bunu beğendi.
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

2. Resimdeki ğelinlik bir efsane olmuş kim tasarlamışsa hayal gücüne bayıldım. Keşke evli olmasaydım:(

Aysıra Gelinlikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sıradışı Gelinlikler

Sıradışı Gelinlikler

sıradışı gelinlikler Eğer sizlerde benim gelinliğim sıradışı olsun diyenlerdensiniz işte bu gelinlikler tam size göre:) yanlız bazı modellere sanırım hiçbirşekilde kilo problemi yaşamayanlar girebilir ancak çünkü oldukça dar kesim modeller.Bakalım bu sıradışı gelinlikleri beğenecekmisiniz:)
  2. gelinlik tarihi

gelinlik tarihi

prenses gelinlik samsun samsun prenses gelinlik modelleri Gelinlikler çok uzun yıllardır düğün törenlerinin vazgeçilmez unsurları arasındadır. Düğün denildiği zaman çoğu kişinin ilk aklına gelen şeylerden biridir. Peki gelinlik ilk olarak kim tarafından düşünülmüş ve giyilmiştir? GELİNLİK nedir, kadınlar neden gelinlik giyer, Gelinlik kim tarafından ve nasıl çıkarıldı? Gibi sorular insanın...
  3. Pantolonlu Gelinlikler

Pantolonlu Gelinlikler

Gelinlik dediğin kabarık olacak hadi kabarık olmadı en azından altı etek olmalı :D:D Pantolonlu gelinliki ben hiç beğenmedim kızlar bakalım siz beğenicekmisiniz :tik:
  4. GELiNLiK KEFENiM

GELiNLiK KEFENiM

Bir Gün Gözlerin Dalacak Derinlere Belkide Aklina Ben Gelecegim Beraber Yasadigimiz Güzel Günleri Düsüneceksin Birden Hersey Mazimizi Anlatacak Sana Unutamadigini Anlayacaksin... Yanima Gelmeyi Düsünebilirsin Bir Buket GüLLe Gideceksin Ciçekçiye Alacaksin En Sevdigim GüLLeri GeLdigin Zaman Kapim Kalabalik OLacak. Dügünüm OLdugunu Düsünüp Kahrolacaksin Ansizin Karsina Gözü Aglamakli Anam...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş