Etiketler:
  1. a.özlem

a.özlem Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    565
    Ödül Puanları:
    93

Ayyyyyy yardım edin çözemedim sayfayı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında a.özlem tarafından paylaşıldı.

zehra hnm yada admin kimsE BİRİ BANA YARD. OLSUN ÇÖZEMEDİM SAYFAYI

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Buyrun ben adminim, ama Zehran kim onu bilmiyorum. Sorun nedir yardımcı olalım:)

3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113
    Benimde Zehra olmadığım kesin :D:D

Ayyyyyy yardım edin çözemedim sayfayı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardım edin .....

yardım edin .....

bişey soracağım sizlere ama lütfen bri yardım etsin profilden resim koyamıyorum :(
  2. çözemedim :(

çözemedim :(

merhabalar. dun aksam esımın bır arkadası geldı oturmaya kahve felan yapdım daha sonra bosları tepsıye koydum ve mutfaga gıderken elım dolu oldugu ıcın kapıyı kapayamadım esımden kapıyı kapamasını rıca ettım. aksam arkadası gıttıkden sonra bana trıp attı ne oldugunu sordugum zamanda kapıyı kapatmasını soylemem yanlısmıs mutfaga gıdıp tepsıyı bırakıp gerı donup kapıyı kapatacaksın dedı :S:S...
  3. lütfen yardım edin :(

lütfen yardım edin :(

merhaba arkadaşlar ben 1.5 yıllık evliyim ve 5 aydır bebek istiyoruz ama henüz olmadı. geçen gün reglim bitti reglimin bittiği akşam ilişki yaşadık yarım saat ayaklarımı duvara dayadım yattım ama ayağa kalktığımda çok şiddetli şekilde kanla karışık bir akıntı oldu sanki patlama yaşamış gibi çok korktummm hemen banyoya gittimm. ertesi gün yine aynısı oldu ilişkiden sonra kanama oldu adetimde...
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

4 aylık kızım var.emmiyor biberon tutmuyor ne yapmalıyım yardımcı olun nolur
  5. yardım edin

yardım edin

erkek arkadaşımla küçük çaplı kaçamak yapıyoruz ama ben nasıl davranacağımı bilmiyorum yardım eder misiniz

Sayfayı Paylaş