Az kanamam var midem bulanıyor ağrım var bu Gebelik belirtisi mi

S

Sindirellaaa

Yeni Üye
Üye
Az kanamam var midem bulanıyor ağrım var bu Gebelik belirtisi mi
Kanama az az var ama kendimi silince ve tuvalete oturunce var belime karnima bicak sapliyorlar sanki midem bulaniyor ölücem agridan sebebi nedir
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Selamlar Sindirellaaa, tam olarak ne demek istediğiniz i anlamış değilim. Yani gebelir belirtisi demişsiniz hamile misiniz yoksa bu belirtiler mi hamilelik belirtisi diye soruyorsunuz ? Net soru sorarsanız daha iyi cevap alabilirsiniz.

Eğer midede bulantı tuvalete oturunca az kanama var ise sadece bunlara bakarak bu gebelik belirtisidir diyemeyiz. En son ne zaman adet oldunuz. Hangi tarihlerde ilişki yaşandı haricen regl tarihiniz geçti mi ya da kaç gün var ya da kaç gün geçti gibi net bilgileri verirseniz daha iyi olur.
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Hanımefendi dün ve bu sabah sorularınız verdiğiniz bilgilere göre yanıtlandı. Madem ağrınız var ölüyorsunuz acile gidin. Biz burda verdiğiniz bilgilere göre olasılıklı yaklaşık bilgiler veriyoruz. Sizi muayene yada tedavi etme gibi bir şansımız yok. Sizi öldürcek derece de ağrı ciddi bir problemden ötürü olabilir. Bu durum da hekime görünmeniz en mantıklı seçim olacaktır.
 
İ

İrem16

Yeni Üye
Üye
Merhabalar bende bu ay dogurganlik dönemimde ve adetimekala ilişki yaşadım eşimle. Adetime 1 gün kala açık kahverengi leke geldi akşama doğru da kanamanın oldu adet oldum ama normalde 7 gün süren adetim 4 günde bitti ve 4. Gün koyu kahverengi geldi adet öncesinde zaten mide bulantısı vardı sürekli acikiyordum hala devam ediyor acaba üstüne mi gördüm
 
Uzman SühaN

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Merhaba, yerleşme kanaması adet gibi yoğun olmaz. Bir pedi doldurmayacak kadar küçük çaplı lekelenmeden ibarettir. Adetin 4 gün sürmesi normaldir. Gebe olduğunuzu düşünmüyorum fakat yinede tedbiren gebelik testi yapın.
 

Benzer İçerikler

Üst