babacılar fan clüp

turkuaz85

Yeni Üye
Üye
babacılar fan clüp
babacılar
babasını hala deli gibi sevenler buyrun sanki babanız okuyacakmıs gibi paylasın tabiii önce ben babacım sen gideli 9 yıl oldu büyüdüm ama yüregim hala senin küçük kızın şimdi baska bir ailen ve evlatların var ama ben hala saat 5 te her zil çalısında aynı heyecanı yasıyorum senin işten dönüşünü ve hala gözüm mor inek resimli çikolatayı arıyor her aksam getirdigin sonra haberleri izlerkende aklıma geliyorsun ve etli bamya da da cok sevdigin büyüdüm evleniyorum ama hala en büyük askım ilk erkeksin hayatıma seni çok seviyorum baba çokkkkk:cry_smile::uhu::18:

Cevap: babacılar fan clüp

babamı anlatmaya kalksam ne kelimekerle ne resimlerle ne tariflerle sığdırabilirim buraya.o benim yüreğimde yaşıyan hayatın endebelerinde yolumu çizmemde yardımcı olan öenek aldığım yürekten beyinden sevdiğim birircik babam..seni seviyorum babacığım .görmesemde yanımda olmasanda iyiki benim babamsın

hayatımda 2 muhteşem baba tanıdım birisi benim babam birisi çocuklarımın babası.Allah uzun sağlıklı ömürler versin

babamı anlatmaya kalksam ne kelimekerle ne resimlerle ne tariflerle sığdırabilirim buraya.o benim yüreğimde yaşıyan hayatın endebelerinde yolumu çizmemde yardımcı olan öenek aldığım yürekten beyinden sevdiğim birircik babam..seni seviyorum babacığım .görmesemde yanımda olmasanda iyiki benim babamsın

hayatımda 2 muhteşem baba tanıdım birisi benim babam birisi çocuklarımın babası.Allah uzun sağlıklı ömürler versin

:hhh::hhh::hhh:İşte benim babam :) yorumuna katılıyorum annem

Babiiiiii...
seni çooooooooooook seviom ama şu saçma sapan kurallarından ıktım yaf.. sen kural koydukça dahada çalışma arzumu yitiriommmmm... puuuuuuuff baba yaaaa...

Geri