BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

Cevap: BaBaLAr GüNü HaKkınDA ..

O benim babam
sert bakışlı , mert adam

o yürürken yollar titrer
bakışına dağlar dayanmaz

ama evlat deyince ,evlat
iki bulut iner gözlerine
yağmur olur ağlar babam

o benim babam
sert bakışlı yufka yürekli adam
(babamı çok özledim)
babalar günün kutlu olsun babacım seni çok seviyorum

aslında yazmak istediim o kadar çok şey varki nerden nasıl başlıyacağımı bilemden sevgili ecelin ve rüyam o kadar güzel anlatşımlarki duygularını ve de duygularımı bnde direk babama yazmak istiyorumm

canım BABAM

Ben bu sözü söyleyemeli o kadar uzun zaman oldu ki canım babacım tam tamına 14 sene baba az bi zmn değil biz daha küçücüktük bn 8 kızkardeşimde 7 yaşındaydı bizi ansızın bıraktın gittin dediler ki ardından ALLAH ın takdiri dediler allah sevdğini daha erken alırmış yanına dediler avutmaya çalıştılar ama bn avunamadım halen baba üstüne daha ne acılar gördük sen gitiikten sonra daha kimleri kaybetmedikki ama hiç biri senn acın gbi değil baba hiç biri içimi bu kadar yakmıooor canım babam o gün bizi dedemin ölümm 40.gününe götrdün ne biliridk o gün senn öleceğini ciğerimzn daha çok yanacığını ve sen gittikten sonra darmadağan olacağımızı çok özldeim baba seni keşke sende bihasta olaydın sakat kalaydın yada o gün kü haberlerdeki çocuğun babası gbi mahkum olaydın ama bn seni sene de bi kez olsa görebilseydim sarılıp koklayabilseydim cnm babacım çok özledim seni yokluğunu daha da çok arar oldum şimdi bn anne oldum daha ii anladım evladın ne demk bi ciğer olduğunu cnm babacım keşke o kazada hepimiz ölseydik çok merak ediyorum o direksiyonun başında son sözün ne oldu çocuklarım mı dediin...........

canın kızın .........

canım AZRAcım seni anlayabiliyorum heralde ana babayı kaybetmek büyük bir acıdır ALLAH sana ve kardeşlerine sabırlar versin baban için dua et ona ulaşacaktır mutlaka eminim onu bu kadar sevdiğine ve özlediğine göre çok iyi bir babadır üzülme lütfen biz seni çoook seviyoruz

Öncelikle babaları rahmetli olanlara Allah'tan rahmet diliyorum..

Babamın yerini hiç kimse tutamaz..Ve babalar gününü her yıl bi umutla beklerim.Babamın bi gülüşüne beni bi kere öpüşüne canımı veririm.Şimdi bile dese bi an bile düşünmem veririm..Babam benim canım herşeyim meleğimmmmm aşkımmmmmmm......

Canim babam....
okadar iyi yürekli, cocuklari ile ilgilenen her isteklerinin gözlerinden okuyan bir baba daha varmidir??
Seni cok seviyorum babacim hep yanimda ol olur mu, allah sana uzun ömürler versin basimdan eksik etmesin :)

Öncekikle Rüyamın Ecelinin ve ismını sayamadıgım tüm arkadaşlarımın babalar gününü kutluyorum
Rüyam "Ecelin ".. sizin babalarınızla gurur duyuyorum böyle gönlü temiz gururlu onurlu güçlü ve kişiliği mert evlat yetiştirdikleri için allah rahmet eylesin hepsine

M.c abicim meleklerin tek babası seninde babalr günün kutlu olsun abicim
ve buda benim babama ""

çocugum ben halen babam
büyümedim yıllarca dizlerinde aglayıp sarılınca sana
korkusuz oluyorum tüm bu hayata
emeğinin hakkını ödiyemem yaşlansamda
sen hep yanında sen hep bizimle ol babam

canım can dostum meleğim biricik melom ve diğer arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorum...iyiki varsınız.. benim babam gittiğinden beri(öldü diyemiyorum dilim varmıyor)hala yüreğim yanıyor ve hala yanıyor...Allah bu yangını hiç bir evlada yaşatmasın diyebiliyorum çünkü hakkaten çok zor .. ben babamın kızıyım..ve bundan gurur duyuyorum..öylesi bir babanın böylesi bir evladı olduğum için kendi adıma babamla gurur duyuyorum...Allah kimsenin babasını başından eksik etmesin uzun güzel sağlıklı sıhhatli ömürler versin inşallah
ve tüm meleklerimin babalarının ellerinden saygıyla öpüyor babalar günlerini kutluyorum... ve böylesi güzel melekler yetiştirdikleri için onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum..

Geri