Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler 2013

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Babalar Gününe Özel Anlamlı Sözler 2013
babalar günü sözleri
babalar günü mesajları

Sevgili melekler, babalar gününü bu pazar günü kutlayacağız. Her yıl haziran ayının 3.pazar günü kutlanan bu özel günde babalarımızla paylaşabileceğimiz, onları duygulandırarak harika sözleri bir araya topladık, sizlerle paylaşıyoruz..

babalar_gunu-373.jpg

Üzerine sabır tohumları ekip, sevgi ile suladığın biricik gülünün bilmeni istediği bir şey var Babacığım seni çok seviyorum.

Sen güçlü bir çınarsın. Sana yaslandığım zaman sanki dünyayı fethedebilirim. Gücüme güç katan kahraman çınarım babalar günün kutlu olsun.

ilk adımlarımı atarken tuttuğum o güçlü eller yaşım kaç olursa olsun hiç bırakmasın beni seni seviyorum babacığım.

Hayatın anlamını, zorluklarını ve tüm güzelliklerini bana öğreten adam benim biricik babam. Babalar günün kutlu olsun

Dünyanın en yakışıklı erkeği babalar günün kutlu olsun...

Evimizin direği, hayallerimdeki tek kahraman baba sevgisini fazlasıyla tattırdığın bu yürek senin sevginle dolup taşıyor babalar günün kutlu olsun babacığım...

Sahip olduğum en iyi arkadaş babalar günün kutlu olsun

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.
Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin yakışıklısı… Babamız canımız bir tanemiz. Bil ki seni hergün daha çok seviyoruz. Varlığınla gurur duyuyoruz. Sen bizim herşeyimizsin. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günü kutlu olsun.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.
Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Geri