Etiketler:
 1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Kızlar ben yakında doğum yapacağım kısmet ise 3 ayım kaldı. Peki babalara doğum izni 2011 yılı sonunda nasıl olacak. Eşim babalıktan dolayı ne kadar izin yapabilir ( eşim devlet memuru bu arada ) Prosedürler neler arkadaşlarım. Yardımcı olursanız sevinirim.
   
 2. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

Babalara doğum izni 2011 daki son durum nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

  Sözleşmeli er başvuru 2011 son durum ne

  sözleşmeli er son durum Yapacak bir işim yok ve ben sözleşmeli olarak er olarak yani başvuruda bulunmak istiyorum. Bu durumla ilgili son haberler ne aşamada başladı mı ?
 2. 2011 Yılı Babalara Doğum İzniyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  2011 Yılı Babalara Doğum İzniyle İlgili Bilinmesi Gerekenler

  2011 babalara doğum izni olacak mı süresi ne kadar olacak izin verilecek mi prosedür işleyişi ile ilgili bilgiler burada melekler Bayan devlet memurlarını ilgilendiren doğum borçlanmasından kimler yararlanabilir adlı konuya daha önce forumumuzda yer vermiş ve gerekli bilgilendirmeyi yapmıştık.Şimdi de 2011 babalara verilecek doğum izniyle ilgili son durum nedir bundan bahsetmek istiyoruz...
 3. doğum izni süresi ne kadardır?

  doğum izni süresi ne kadardır?

  doğum izni iş göremezlik ödeneği selam kızlar Evet işte geldik hamile kalmanın en güzzel yanlarından birine :) işe gitmeden maaş alma süresi ve çoçuk öncesi kendini hazırmala ve sonrasında bebek ile ilgilenme zamanı Hamile kadınların doğumdan önce sekiz ve doğumdan sonra sekiz hafta olmak üzere toplam 16 haftalık süre için çalıştırılmamaları esastır. Çoğul gebelik halinde doğumdan önce...
 4. doğum izni ne kadar olacak?

  doğum izni ne kadar olacak?

  merhaba.Devlet memuruyum ve gebeyim.Sanırım doğum izniyle ilgili bazı düzenlemeler yapılmış.Acaba doğum izni süreleri değiştimi? Umarım uzamıştır. :)
 5. yabancı ülkelerde doğum izni ne kadar

  yabancı ülkelerde doğum izni ne kadar

  Merhaba.Ben yurtdışına gelin geldim ve çalışmaya başlayacağım.Yakın zamanda da bebek düşünüyoruz.Acaba yabancı ülkelerde doğum izinleri ne kadar oluyor ?

Sayfayı Paylaş