babam cok hasta....

Cevap: babam cok hasta....

babanim son gunlerde yuzu ve kafasi sisiyodu son bikac gundur sag kasinin ustunde yarik olustu kendiliginden...........
basinin ates gibi yandigini,cok agridigini ve uyustugunu soyluyodu....
doktora gittiler tabi ,az once haberlerini aldim ZANO hastaligi demis doktor....basi cok yandigi icin o atesten sebeb yara cikmis.....

simdi arastiriyorum ama,sizlere sormak istedim.....nedir bu yakindan bileniniz varsa bana anlatabilirmi,,,,kafam allak bullak....gurbetin gozu ciksin diyorum gene....yanlizca kameradan gorebiliyorum babami.....nolur biseyler yazin....
canım öcelikle çok geçmiş olsun,allah şifasını versin.benimde oğlum zona hastası dr nin söylemine göre sinir ve sıkıntıdan olmuş.daha 5.sınıftaydı hasta olduğunda şimdilerde 16 yaşında tedavisini zamanında yaptırırsanın çaresi var.ama ben ne yazık ki zamanında yaptıramadım.şimdi her üzüldü sinirlendi göğüs bölgesi ile genelde kulaklarında çıkıyor.acılı ve ateşli bir hastalık.çeşitlerinin olduğunu söyledi dr.tek şansım gül zona olmaması o daha kötü dediler işte böyle canımcım bozma morelini morel çok önemli bu hastalıkta babana acil şifalar dilerim canım.

çok çok geçmiş olsun canım Allah tez zamanda acil şifalar versin tedavisi mümkün olmayan hastalıklardan korusun bizi canım

canım öcelikle çok geçmiş olsun,allah şifasını versin.benimde oğlum zona hastası dr nin söylemine göre sinir ve sıkıntıdan olmuş.daha 5.sınıftaydı hasta olduğunda şimdilerde 16 yaşında tedavisini zamanında yaptırırsanın çaresi var.ama ben ne yazık ki zamanında yaptıramadım.şimdi her üzüldü sinirlendi göğüs bölgesi ile genelde kulaklarında çıkıyor.acılı ve ateşli bir hastalık.çeşitlerinin olduğunu söyledi dr.tek şansım gül zona olmaması o daha kötü dediler işte böyle canımcım bozma morelini morel çok önemli bu hastalıkta babana acil şifalar dilerim canım.
Allah razi olsun canim sagolasin...sanada cok cok gecmis olsun.....demek bu hastaligin kucugu buyugu yok.....Allahim beterinden korusun baska diyecek yapacak bisey yok....az once aradimm canim babam agrilarina rahmen bana moral olsun diye konusuyo ama ben biliyorum agrilarinin oldugunu,bana gecsin tum acilarin diyorum ama demekle olmuyo keske olsa.....tekrardan gecmis olsun canim...sagolasin destegin icin,,,saglikli gunler dilerim iyisallah....

çok geçmiş olsun arkadaşım Allah yardımcınız olsun inşallah kısa sürede iyileşir.ve sen de inşallah ailenin yanına gider hasret giderirsin.

şulecim öncelikle geçmiş olsun diyorum derdi veren rabbimse inşallah dermanınıda verir üzülme tedaviye de başlamışsınız inşallah olumlu sonuçlar alırsınız dualarım babanla

Geri