Babama ne hediye alabilirim ? Babalar Günü Hediyesi ve Hediyeleri - Tavsiyeleri

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Babama ne hediye alabilirim ? Babalar Günü Hediyesi ve Hediyeleri - Tavsiyeleri
babama ne alabilirim babama ne hediye alabilirim babalar günü hediyesi olabilir babalar günü hediyeleri
Eveeet birm kaç kardeşsiniz meleklerim ve yakında babanızın neyi var :D:D Hasta mı yoksa vah vaah geçmiş olsun sahi neyi var babanızın :D:D :dil::dil:
Neyi olcak ya bu kadar da olur mu yakında neyi var babanızın Babalar Günü var. Eferin bildiniz. Peki hiç düşündünüz mü ne alalım diye ? Öyle gömlek parfüm vs banal kalır. Hele babaceğiziniz emekli olma yolunda yada emekli ise, tv izlemeyide seviyorsa aşağıdaki ürüne bir göz atın.

Bir kaç kardeş birleşip alın şu koltuğu ! :D:D


Bellona Manolya Tv Koltuğu
https://www.meleklermekani.com/imagehosting/manolya tv koltugu-110.jpg


Eee bu bizi aşar çok gelir diyorsanız o zaman alışılagelmişin dışında bir hediye fikri verin uçarım :D:D :şerefe:
 
N

neslihanyare

Üye
Üye
Şuradaki 5 ürünü tavsiye edebilirim.
Taraftar MegafonuBu megafon ile takımınızın 12. oyuncusu siz olacaksınız


Harika futbol taraftarı megafonuyla kalabalıkta sesinizi duyurun. Bu yüksek sesli taşınabilir megafonla takımınızı zafer için destekleyin. Bütün bu bağırış çağırış içinde sesiniz gitmeye başlarsa içindeki otomatik olarak yüklenmiş "ole ole" şarkısını kullanarak takımı daha da çok desteklemeye devam edebilirsiniz.


Crinkle Cut Style Coaster - Cips Bardak AltlıklarıAğız sulandırıcı cips şeklindeki bardak altlıkları


Sıkıcı bardak altlıklarından sıkıldıysanız her baktığınızdan ağzınızı sulandıracak Crinkle Cut Style Coasterlar tam size göre olacak! Cips Bardak Altlıkları ile masanızın üstü cips kırıntıları ile dolu gibi görünse de aslında bu kalorisiz(!) cipsler ile bardaklarınız bir daha asla masanızın üstünü kirletemeyecek!


Guinness World Records Paper Plane Set - Kağıt Uçak Rekor SetiYeni Guinness Rekorunu kırmaya hazır mısınız?


Kağıt Uçak Seti ile kendi uçağınızı kendiniz yapın, Guinness Rekorlarının bir parçası olan uçak uçurmada yeni rekoru siz kırın! Paper Plane Set ile Guinness Rekorlarından biri de sizinki olsun.


Shocking Lighter - Şok ÇakmakSizden çakmak isteyenleri şokla cezalandırın


Sizden sürekli çakmak isteyenlerden yoruldunuz mu? Ya da artık etrafınızda kimsenin sigara içmesini istemiyor musunuz? Artık bunlara kökten çözüm getirecek harika bir çakmağınız olacak! Çakmağın butonuna bastığınızda ateş yerine şok veren bu çakmak ile kimse sizden bir daha çakmak istemeye ya da yanınızda sigara içmeye cesaret edemeyecek! Ayrıca bu harika çakmak, sigarayı bırakmasını istediğiniz arkadaşlarınıza da sigarayı kesin olarak bıraktıracaktır!


Message Chocolate - Mesajlı ÇikolatalarAşk ve sevgi mesajlarınızı en tatlı şekilde yani çikolatalar ile verin


Sevginizi ve aşkınızı göstermek istiyorsunuz ancak kelimeler bunu anlatmakta yetersiz mi kalıyor? O zaman bir de mesajınızı iletmeyi Mesajlı Çikolatalar ile deneyin. Seni Çok Seviyorum, İyi ki Doğdun, Aşkımsın gibi harflerle mesaj yazan bu çikolatalar ile sevdiğiniz mutluluktan havalara uçacak.
 
Üst