Babama

CanSimidi

Yeni Üye
Üye
Babama
Baba seni çok seviyorum. Affet beni bütün yaptıklarım için. Binlerce kez özür diliyorum senden. Büyüdüm baba, sen yoktun yanımda, sarılamadım sana, doyamadım baba demeye.
Şimdi burda olsan atılsam boynuna, doya doya sarılsam, öpsem seni, canım babacığım desem. Yokluğunun izi silinse gitse yüreğimden. Büyüdüm dedim ya baba, büyüdük ama zordu hayat bizim için, çünkü sensizdik.
Ne zaman bir babayla kız görsem, ya da baba diyen bir ses duysam, hıçkırıklar düğümleniyor boğazımda. Ne güzel bir kelimeymiş "baba", ne güzel bir duyguymuş baba diyebilmek. Oysa ben hiç kıymetini bilemedimki, neden şimdi peki. İllaki kaybetmek mi gerekiyor, değer bilmek için. 10 yıl oldu, tamı tamına 10 yıl gidişinin ardından geçen zaman. Baba kelimesini içimde tuttuğum ve her söyleyişimde yanaklarımdan gözyaşlarımın süzüldüğü 10 yıl. Sen benim film kahramanımdın, benim filmimin başrol oyuncusuydun, başrol oyuncuları hiçölmezki ya da filmin sonunda ölürler, halbuki benim filmim bitmemişti daha. Peki sen nereye gittin baba, özledim seni hem de o kadar çok özledim ki.

Son düzenleme:
:uhu:

Babana ne oldu bilmiyorum canim, eger vefat etti ise basin sagolsun, ama eger hala hayatta ise ama senden/sizden ayri ise onu bul canim, ve bu yazdigin duygusal yaziyi babana söyle canim benim...

Bu muhtesem paylasimin icin rep'i hakkettin canim...

çok duygusal çok içten çok samimi cnm nekadar güzel aktarmışın ...yüreğine sağlık...

Geri