Babamın Antropozu ( Nolur Yardım Edin)

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Babamın Antropozu ( Nolur Yardım Edin)
Offf meleklerim benim derdim hiç bitmiyor. Dert mıktatısı gibiyim. Kendi dertlerim yetmiyor bi de nelerle uğraşıyorum yahu.

Evet konu babam! Adama resmen bir haller oldu yav. 50 yaşında ve son 1senedir o kadar garipleşti ki. Hele son 2 aydır bu garipleşmeyi iyice abarttı. Facebok açtık ona bi tane. Açmaz olaydım. 800 küsür arkadaşı var ve çoğu da genç kızlar. Yaa şu manyak manyak heryere beni ekle yazanları bile eklemiş.

Annem çok üzgün. Bu yaştan sonra boşanmayı aklının ucuna bile getiremiyo. Aslında o kadar ezik ki zavalı annem boşanmayı düşünmek bir yana babamın bu kızlara dalıp da kendini boşamasından korkuyor.

Babam çok zengin de değil öyle. Ya bunlar nasıl insan anlamıyorum. Evli hem de bu yaşla bir erkekle görüşen bir kız yani nasıl bir kız olabilir ki zaten. Hayır merak ediyorum istediklerini (para) bulamayınca ne yapacaklar.

Bir yandan da annem sürekli ağlıyo, sızlıyo geliyo bana dertleniyo. Takma kafana, ne yaparsa yapsın diyorum ama nasıl takmasın. Belli ki korkuyo. Babası yani dedeim öldü annesi de dayımın yanında kalıyo. Ben deseniz daha atanamadım ve erkek kardeşim hala okuyo. Anlayacağınız sığınacak bir dalı yok. İntihar etmekten filan bahsediyo.

Ne yapmalıyım bilmiyorum. Hiç başınıza böyle bişey geldi mi arkadaşlar. Nolur fikir verin bana. Çok ihtiyacım var fikrinize. Kendi dertlerim zaten malum bi ton bi de bu artık iyice köşeye sıkışmış durumdayım.

La havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil aziym...

Canım çok üzüldüm..:(

Babanın facesini şikayet edelim el birliğiyle kapatalım..

Ama kesin çözüm olmaz bir daha açar:(

Babanızla konuşsanız ,annenin üzüntüsünü söleseniz dinler mi?

Ablam kıyamam sana ya nelerle uğraşıyosun çok zor bi durum Allah senin ve ailenin bilhassa annenin yardımcısı olsun. Ne dicemi bilemiyorum ablam Allah sabır verisn demekten başka söylicek söz bulamıyorum yaşayan bilir acısını Allah yardımcın olsun ablam Allah seninle beraber olsun....

Tatlım zor bir durum allah annene ve sana sabır versin.. öyle kızlar oldugu sürece bu millet düzelmez..

Canim gecici bir durumdur umarim belki atlatir gecer gider,fakat sen face acmasanda kafeden vs birini bulur actirir zaten,belkide facebook dan takip etmek daha kolay olur.

şifresini kırabilirsen değiştir bence msn falan giremesin tabi kendi almayı öğrendiyse oo zorr tabii ama erkeklerde belirli bir dönem sonra böyle şeyler oluyomuş öyle duymustum eski haline döneceğini düsünüyorum ben :S

hayalim canımm :uhu: Allah sabır versin ne dimm çook zor Allah böyle kızların belasını versin ne anlıyolar ya ... Canım bence face kapat yada nete girmesini engelle

Fikirleriniz için teşekkür ederim canınlarım maalesef facebook hesabı kapanmıyo kapansa dahi yenisini almak zor değil.:( Ne yapsam boş. KOnuşsam dinleyeceğini de sanmıyorum çünkü facebook arkadaşlarından hep bahsediyo ama sosyal arkadaş olarak. Yani ben aksini söylesem de yalanlar...

Rabbim bize sabır babama da akıl versin.:(

canım benim yaa kıamam sana allah babana hayırlı düşüncelerle doldursun biran önce annenle çok mutlu olurlar inş ne denirki böyle bir konuda rabbim yardımcınız olsun melek yüzlü şirin adminimm

Geri