Babası Farklı İkiz Bebek De Olurmuş !

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Babası Farklı İkiz Bebek De Olurmuş !
iki adamdan hamile kalan kadın
Genç bir kadın eşini aldattı ve ne tuhaf kadının ikiz bebeği oldu ve bu ikiz bebeğin tekinin babası kadının sevgilisinin bebeği çıktı.
Bu hamilelik son derece az rastlanan ama gerçek bir olay. Tıpta çok nadir görülen bu durum o kadar tuhaf geldi ki bana. Düşünsenize kadın hamile ve ikiz bebeğinin babaları farklı.Aynı gün demek ki kadın her iki adamla da ilişkiye girdi ve bunun sonucu o gün 2 döllenme yaşandı kadın da 2 adamdan 2 çocuğu aynı anda doğurdu.
Ne günlere geldik. Daha ne göreceğiz bilmiyorum ama gördüklerim beni çok şaşırtıyor.
Kadının durumuna gülsek mi ağlasak mı bilemedim şimdi.

ayy evet bu haberi okudum.ne ilginç değil mi?kadın bırakıp gitmiş diye duydum bebekleri.bebeklerden kendine ait olanı bir baba almış,diğer bebek de ortada kalmış.ama bir insan istediği kadar ahlaksız olsun,annelik için ahlak denen şeye ihtiyaç yok ki,bu içgüdüsel bir şeydir,bırakamazsın asla.ben asıl buna üzüldüm.çocuk yaşta mı kadın desem onu da bilmiyorum,beni öldürseler bırakmam yavrumu.gerçi çocuğum yok ama ben şimdiden çocuklarımın hayalini kurunca bile içim gidiyor.

Geri