Bağcıklı örgü bayan patik modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bağcıklı örgü bayan patik modelleri
bayan patik modelleri, tığ işi patik modelleri, örgü patik modelleri, en yeni patik modelleri, güzel patik modelleri, babet patik modelleri

Kış ayları geldiğin de örgü modellerine ihtiyaç duyarız. Örgü örnekleri kendi araların da farklı birçok modelden oluşuyor ve onlardan biri olan bayan patik modelleri ile bu konumuz da sizlerleyiz.

Örgü patik modelleri, hem çeyiz sandıklarının hemde kış ayların da ayağı sıcak tutmasından dolayı bayanların en çok tercih ettiği örgülerden biri olarak yer almaya devam ediyor.

Farklı örgü teknikleri ile uygulanan ve kendi arasında da birçok örnekten oluşan örgü patik modelleri ile kış ayları daha sıcak geçiyor.

Hemen hemen her bayanın çeyiz sandığın da ve çekmecelerin de mutlaka çeşit çeşit patik modeli vardır. Acil bir ev gezmesine gittiğimizde gittiğimiz kişiye hediye götürmek istediğimiz de lif modelleri ve patik modelleri adeta bir kurtarıcı oluyor;)

Özellikle bağcıklı patik modelleri örgü işinden anlayan bayanların en çok tercih ettiği modeller arasın da yer alıyor.

ayakkabı patik modelleri.jpg
bağcıklı patik modelleri.jpg
bayan patik modelleri.jpg
çiçekli-bağcıklı-bayan-patik-modeli.jpg
en güzel patik modelleri.jpg
örgü patik modelleri.jpg
patik modelleri.jpg
patik örnekleri.jpg
yeni patik modelleri.jpg


Bağcıklı patik modelleri, hem ayağınızdan çıkmamasını sağlarken modele de ayrı bir detay katıyor. Bağcıklı olmasından dolayı ayakkabı modelini andıran bu güzel bağcıklı patik modellerinden seçtiğimiz örnekleri sizler için bir araya getirerek paylaştık.

Ayrıca ören hanım tarafından you tube kanalına yüklenen kurdela detaylı bağcıklı delikli patik modelinin yapılışını anlatan videoyu sizler için paylaşıyoruz. Özellikle ev gezmelerin de ince çoraların üzerine giyebileceğiniz bu güzel patik yapılışını izleyerek pratik bir şekil de modeli uygulayabilirsiniz.


 
Üst