1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Baha uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri
    yanık bağrıma sarmalanan elleri gözleri

gün biter sokulur yanıma yalnız gecenin uğultusu

istediğim sadece gül yüzlüden gül kokusu

zor gibi zor gibi zor gibi anlar

kör gibi kör gibi kör gibi dudaklar

böyle mı böyle mı böyle mı başlar aşklar...

uzakta dostum susar duyulmaz sevincimin çığlıkları

uzakta dostum susar demek ki birşeyler var aramızda

suskunluktur buruşturmuş açıları anıları

suskunluk ki sağır eder uğultusu insanları

Baha uzaktan gelen sesi sarar seni geceleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Ajda Pekkan - Senden Uzakta

Yaşanmamış duyguların Beklenmedik tutkuların Esiri oldum sanki ben Bazen bana huzur veren Bazen deli eden bir rüzgardı Seni bana getiren Hep senden uzakta yalnız başıma Yaşıyorum sanki ben şenle başbaşa Bir gün yine Başlayacak bu bitmeyen Hikayenin sonunda ne olacak Yarınlara bir sözüm yok Belki de bu aşk Benim en son sevgim aşkım olacak Hep senden uzakta yalnız başıma...
  2. Hande Yener -Senden uzakta

Hande Yener -Senden uzakta

Birini seveceksin belki Heyecanlanacaksın yetmeyecek Değişeceksin belki İnkar edeceksin hiç bitmeyecek Aynıyım ben Halâ zihnime kazılı adın Burdayım ben Halâ boşlukta noktayım Ordayım ben Zordayım ben Burdayım ben Hep dünden kalmayım Senden uzakta yaşam yok Günüm sayılı Senin yanında Gece beyaz,ölüm kolay kolay Sen olmayınca sözler boş Günüm sayılı Senin yanında Aşk masal,ölüm kolay kolay
  3. Uzaktaki sevdiğinize iyi geceler...

Uzaktaki sevdiğinize iyi geceler...

Meleklerim uzakta olan sevdiğinize iyi geceler mesajınız nasıl olurdu:D ‘Sen uyurken melekler başucunda olsun en masum savunmasız anında seni korusunlar, bebeğim..’ ‘Benli rüyalar, sevgilim…’
  4. Senin kokundan uzak

Senin kokundan uzak

# Beni bir dağ başında böyle yapayalnız kodular, rüzgarlara, kuşlara, bulutlara yakın, senin etinden, tırnağından ayrı, senin kokundan uzak. # Şu anda hiç bir şey mümkün değil. Şu anda her şeyden ayrı, her şeyden uzak ve her şeyden mahrumum ben. Şu anda sadece yalnızlık ve kahır # Sen benim gökyüzümdün, denizim, toprağımdın, Şimdi bir hatıra olamazsın belirsiz, uzak Biliyorsun...

Sayfayı Paylaş