Bahar Ayları İçin Saç Bakımınızı Nasıl Yapacaksınız?

TİTAN

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Bahar Ayları İçin Saç Bakımınızı Nasıl Yapacaksınız?
Bu sayfa; Bahar Ayları İçin Saç Bakımınızı Nasıl Yapacaksınız konusu hakkında bilgiler vermektedir.Sevgili melekler, bahar aylarına girmemizle birlikte yaza hazırlık olması açısından saçlarınıza bakım yapmamız yerinde olur. Ünlü güzellik ve moda dergisi InStyle, yeni sayısında verdiği güzellik ekiyle saçlara nasıl bahar bakımı yapılacağını anlattı. Güzellik ekinde saçları yaza hazırlamak ve kullanılacak ürünler hakkında detaylı bilgiler mevcut. İşte dergiden anektodlar...

Cansız Saçlar

"Cansız saç, sağlıksız saç; parlak saç ise sağlıklı saçtır" diyor saç uzmanı Philip Kingsley. Kuruluk, yanlış ürün kullanımı, kimyasal işlemler ve saçın kirli olması; ışığı yansıtmasını önleyebilir. "Saçı canlandırmanın en iyi yolu, onu temizlemek ve nemlendirmektir" diyen Kingsley, saçınızı canlandırmak için parlaklık veren ya da durulanmayan saç kremlerinden yardım alabileceğinizi belirtiyor.

Yeniden Bigudi

Krepe tarağınızı ve maşanızı bir dolaba kaldırın. Bigudiler son günlerde oldukça popüler olan büyük dalgalı saç modelini yaratmanız için ihtiyacınız olan tek şey. Bu modeli modern ve genç göstermek için, bigudileri açtıktan sonra fırçayla bukleleri tarayın. Nazik olmayı unutmayın!

Dökülmeye Karşı

Saç dökülmesinin; stres, uykusuzluk, hamilelik, hastalık, bazı ilaçlar ve mevsim değişiklikleri gibi pek çok farklı sebebi bulunuyor. Eğer saçlarınızın normalden fazla döküldüğünü düşünüyorsanız, bir analiz yaptırarak doktorunuzun önereceği uygulamaları deneyebilirsiniz. Bakım kürleri ve saç dökülmesine karşı şampuanlar etkili olabilir.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
987
Misafir
M
S
Cevaplar
5
Görüntüleme
3K
beklenenbebis
B
KızılÖtesi
Cevaplar
21
Görüntüleme
42K
Kayıtsız Üye
K
Üst