1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0

Bahar geliyooooo

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Renk renk şeyler görünce içiniz kaynıyorsa ,cıvıl cıvıl giyip gezmek istiyorsanız.Bilin ki bahar geliyor.Şunlara bi bakında içiniz açılsın :D:D[​IMG] [​IMG]

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    Petrol mavisi soldaki elbiseyi bana vercen mi Toprağım :kiss:

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    573
    Ödül Puanları:
    0
    Aaaa ayıpsın hemşo hemen yolluyorum tuuttt yakala ::D:D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
    hoopppp =))) tuttum hemşom :D:D merci :D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Mükemmel ötesi hepside :) Saolasın evlat, alışveriş aşkımı depreştirdin :D:D

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerm bayram etti saol cnm:)

7. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

tşkler çok güzellermiş

Bahar geliyooooo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bahar çorbası!

bahar çorbası!

2 adet havuç 2 patates yarım su bardağı erişte 2 adet domates 3 adet sivri biber 1 adet orta boy soğan 1 çorba kaşığı un 2 çorba kaşığı kuru nane 1 kahve fincanı zeytinyağı Yapılışı Havuç ve patatesleri, minik minik küpler halinde doğrayarak yumuşayana kadar suda haşlayın. Minik doğranmış sivri biber ve erişteyi ekleyip, bir süre daha kaynatın. Ayrı bir kapta, zeytinyağı ile küp küp...
  2. Bahar

Bahar

Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Bahar mevsimini görmek aşk hayatınızın güzel olacağı anlamına gelir. Rüyasında bahar açtığını gören kimse aşkta çok başarılı olur. Sevgiyle ilgili türlü sevinçler alır.
  3. Bahar böreği

Bahar böreği

MALZEMELER: 4 Yufka 1 Yumurta 1 Su bardağı süt 1 Çay bardağından az eksik sıvı yağ İÇİ İÇİN: 1.HAVUÇLU İÇ: 4-5 Orta boy havuç Çeyrek kalıp kadar beyaz peynir Tuz,karabiber,nane 1 Çorba kaşığı sıvı yağ 2.ISPANAKLI İÇ: Yarım kilodan az ıspanak 1 Orta boy soğan 1 çorba kaşığı sıvı yağ Tuz 3. PATATESLİ İÇ: 2-3 Orta boy patates Tuz, kara biber, nane 1 Çorba kaşığı sıvı yağ Önce...
  4. Bahar Trendleri

Bahar Trendleri

İlkbahar’da ne giyeceğim diye düşünüyorsanız size ayakkabı-çanta,kıyafet ve güzellik önerilerinin tamamını içeren bir yazı sunuyoruz. Güzellik: Kılık kıyafetten önce birazcık tırnaklardan bahsetmek istiyorum. Bu yıl ya kırmızı oje kullanılıyor, ya da tırnaklara hiçbir şey sürülmüyor. Belki bir parlatıcı, hepsi o kadar. Kadınlarda en feci görünen şeylerden biri, biliyorsunuz ucu çıkmış...

Sayfayı Paylaş