Baharat sever misiniz

büşra.shid

Yeni Üye
Üye
Baharat sever misiniz
Baharat severmisiniz baharat severler ne düşünüyorsunuz yorumlarınız bildikleriniz hepsi burada melekler
Bu anketimizde evet soruyoruz baharat sever misiniz? Baharat ve acı tutkunu olarak ben bu soruyu sizlere sormayı borç bildim meleklerim.Mutfaklarımızda az ya da çok illaki barındırdığımız baharatlar yemeklerimizin olmazsa olmazı.Biliriz ki onlar olmadan tatsız tuzsuzdurlar genelde.Kesin ifadeler kullanmayı çok isterdim kendimce ama nesnel olmak gerek,damak zevki sonuçta bu değişir ve bende bunu öğrenmek istiyorum meleklerim;

indian_spices-379.jpg

Baharatı ve acıyı severmisiniz,tutkunuyum diyenlerden misiniz? Baharatı kullanırım eksik etmem mutfağımdan diyor musunuz?
bana sorarsanız koca bir EVET diyorum melekler,sıra sizde ;)

Baharat sevilmez mi Büşra :D Baharatsız bir yemek düşünemiyorum.Yavan gelir,saman gibi baharatsız yemek.Yemek dediğin şöyle yağı salçası baharatı ve uygunsa eti kısılmadan yapılan yemektir :çapkın:

Baharat sevilmez mi Büşra :D Baharatsız bir yemek düşünemiyorum.Yavan gelir,saman gibi baharatsız yemek.Yemek dediğin şöyle yağı salçası baharatı ve uygunsa eti kısılmadan yapılan yemektir :çapkın:

CeMoŞ' Alıntı:
aaa severimm kullanırımda baharatsızz asla olmazzzz

bi koca evetttt de bendennn:D:D

ahh işte istediğim cevaplar bunlar yaa :) :kiss: başka başka söyleyin bakem melekler mekanı??

Geri