Bahçe mobilyası seçiminde püf noktalar

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Bahçe mobilyası seçiminde püf noktalar
Bahçe mobilyaları bahçe keyfi severler için vazgeçilmezler arasındadır. Pek çok kişi malzeme tercihi konusunda pek çok kişiye göre daha hassas olabilmektedir. Malzeme seçiminde ahşap ürünler birinci tercih olsa da alüminyum ya da sentetik rattan kullanımları da genel seçimler arasında yer alabilmektedir. Şu sıralar ağaç bakımından teak ağacı ürünlerinin daha sağlam olduğu kanısı bireylerin bu ağacın ürünlerine yönelimde bulunmasına yön gösteriliyor. Siz de tercihlerinizde gözünüze uygun ve size vereceğim tavsiyelere uygun seçeneklerden faydalanarak dekorasyonlarınızı özel kılmayı deneyebilirsiniz.
5149-ferah-tasarim.jpg


Modern görünümü esas alanlar için tercih ergonomik tasarımlar olabilmektedir. Ergonomik görünümlü pek çok bahçe mobilyası mevcuttur. Görünüm biçimi, şıklığı, rengi, minderi ile bile göz alıcılığı üzerine alan farklı modellere ilgili mağaza ziyaretleri ile ulaşarak sonuç elde edebilirsiniz. Üstteki gibi konforlu tasarımlarda çok sert olmayan orta derece sertlikte minder kullanımları tercih edilmektedir. Aynı zamanda terletmeyen kumaş yapısı ile kirlenme ya da ter kokusu durum oluşumunun olabildiğince önüne geçilmeye çalışılmaktadır.

annelere-yapboz-gibi-oturma-kosesi.jpg


Bahçe mobilyasında yer değiştirme kolaylığı ve estetik görünümde ön plana alınabilmektedir. Bahçe düzeni değişiminizi kolaylaştırdığı gibi sizi yormayacak alüminyum tarz ürün seçimleri ile dekorasyonlarınızda etkili görünümlere yer açabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Dış mekanlara kolay uyum sağlayacak üstteki gibi seçimlerinizi teras, veranda, geniş balkon dekorlarında da tercih edebilme imkanınız mevcut.

Bahçe-Mobilyaları-1.jpg


Uzun ömürlü seçimlerde bulunabilmek için sağlam bir ürün seçme de önem arz eder. Üst resimde bunun için örnek mevcuttur. Zevkinize uyuyorsa bu tarz mobilyaları tercih edebilirsiniz. Olur da uymazsa seçenek çok. Tek yapacağınız şey güvenilir bir bahçe mobilyası satış birim ziyaretinde bulunmak. Ekonomik seçim zaten sizlerin dikkat edecekleriniz listesinde yer alabileceklerdendir.

Lunica___Oasiq_Yland_Oturma_Grubu.jpg


Duruşu ile sizi etkileyebilecek bahçe mobilyaları tercihi ile bahçelerinizde etkiyi kısa zaman diliminde yakalayabilmeniz mümkün olabilecek. Kendinize oda görünümleri kadar özen gösterdiğiniz bir bahçe dekoru hayal ediyorsanız bahçe mobilyanızı en doğru noktalara dikkat ederek seçemeye özen gösterebilirsiniz. İyi işçiliği olan, kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı, sağlam bahçe mobilyaları ile kaliteli dekorlar elde edebilmeniz dileklerimizle…. Keyifli dekorlar diliyorum.

3-min-1.jpg
 

esmaozturkoglu17

Yeni Üye
Üye
Bahçe mobilyası hakkında verdiğiniz tavsiyeler çok güzel. Yeni bahçe mobilyası alacak kişiler için güzel bir kılavuz olmuş. Teşekkür ederim.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst