Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Bahçenizde ateş yakma alanınız olsun

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Ateş yakma alanı Bahçe dekorasyonu

Bahçenizde serin yaz akşamalrında sıcak sohbetler yapmak istiyorsanız bu ateş alanını siz de bahçenizde uygulayabilirsiniz. Bu alan bahçe dekorasyonunuzada çok yakışacak.

< Konu Resmi..>

Bahçenizde ateş yakma alanınız olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çatınızda bahçeniz olsun’ Özellikle büyük kentlerde yeşil alanların daralması yüzünde

Çatınızda bahçeniz olsun’ Özellikle büyük kentlerde yeşil alanların daralması yüzünde

Çatınızda bahçeniz olsun’ Özellikle büyük kentlerde yeşil alanların daralması yüzünden yeşile özlem duyanlar, gelişmiş ülkelerde görülen “çatı bahçelerini” kurarak özlemini gidermeye çalışıyor. 4 Mart 2004 — Muğla Üniversitesi (MÜ) Ortaca Meslek Yüksekokulu Peyzaj Bölümü Öğretim Görevlisi Oral Şahin, “gelişmiş ülkelerde yerel yönetimin teşvikiyle yapılan bahçeler ülkemizde de artmalı”...
  2. İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

İntikam Ateşi İçinizi Yakmasın

Meleklerim gün gelir bazı insanlara kızarız,daha da ileri giderse kinleniriz...Okuduğum bir yazı kinin karşındaki insandan çok kendimize zarar verdiğini anlatıyordu...Ben gün geçtikçe daha ılımlı oluyorum...Mesela artık kimseden nefret etmiyorum...:) İnsan olayları kendi dünyasındaki değerlerle, kendine has düşüncelerle yorumladığı için; gün gelip bir haksızlığa uğradığında içinde yepyeni...
  3. Ateşin yakmadığı aşık kimdi kızlar

Ateşin yakmadığı aşık kimdi kızlar

Kızlar tarihde bir aşık varmıştı hani ateş onu yakmamıştı dilimin ucunda bulamadım. Kimdi Bu aşık allaşkına ?
  4. Ateşin yakmadığı aşık kitabı

Ateşin yakmadığı aşık kitabı

ateşin yakmadığı aşık kitabı ateşin yakmadıığ aşık hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler, sizlere bu sayfamızda Ateşin Yakmadığı Aşık kimdi diyen sevgili misafirimizin sorusunu yanıtlayacak ve dini güzel bir hikaye sunacak Ateşin Yakmadığı Aşık kitabı hakkında bilgiler aktaracağız. Ateşin Yakmadığı Aşık Yemen’de ortaya çıkan yalancı peygamber Esvedü’l-Ansî, o bölgede...
  5. Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçede hoş bir oturma alanı

Bahçe dekorasyonu Oturma köşesi Bahçenizin bir alanında dinlenme köşesi hazırlayabilirsiniz. Sandalye ve masalardan oluşanbu köşede doğa ile başbaşa olmak mümmkün. Bu köşe bahçe dekorasyonunuza renk katacak.

Sayfayı Paylaş