Bakın saçlarımı nasıl uzatıyorum

Sevimli cadı

Daimi Üye
Üye
Bakın saçlarımı nasıl uzatıyorum
Merhaba arkadaşlar. Ben çok bakımlı bir bayanım. Saçlarımla çok sık uğraşırım. Nerdeyse 2 ayda bir saçımın rengi farklı olur. Sık sık boyama işlemi yaptığım için de saçlarım da az da olsa yıpranma oluyor. Bundan 6 ay önce kızıl renkten sarıya döndüm. Kuaförüm tereddüt etsede ben ısrarcı oldum. Çünkü kızıldan sarıya dönmem için saçlarımın iyice bir açılması gerekiyordu.Açılan saç rengide bildiğiniz gibi yıpranıyor ve yanıyor. Benim saçlar yandı :D Yarısını kurtardık. Saçlar kısacık kesildi ben durumdan hoşnut olmasamda kısa saçla değişiklik yaşamış oldum. Saçlarımı çabuk ve sağlıklı uzatmak için bir takım maskeler hazırladım. İnanın kısa sürede saçlarım hem uzadı hem maske sayesinde onarıldı. Bugün de bakım günüm :D Hazır saçıma uygulama yapmışken sizlerle paylaşayım dedim ;) Gelelim saçımdaki maskenin tarifine

Malzemeler

Organik bal
Bepanthen ampul
Kayısı yağı tatlı olcak
Organik zeytin yağı
Çam terebenti
Argan yağı
1 adet rendelenmiş havucun suyu

Ampul iki adet kullanılıcak .Yağlarda 2 yemek kaşığı . Bal 1 yemek kaşığı .Tüm bu malzemeleri karıştırıyorsunuz. Saçınızı tarayıp diş fırçasıyla yediriyorsunuz. En az 2 saat saçınızda bekletiyorsunuz. Sonra yıkayıp kurulayın.Arkadaşlar karışımı kaşlarınıza ve kirpiklerinize sürebilirsiniz .Hem kaşlarınız hemde kirpikleriniz gürleşicektir.

Serkan Aydın var şu ünlülerin gurme saç ekicisi... Ona öpülecem randevu tamam önümüzdeki ayın 5 inde operasyon altısında dönüş bakalım artık nası olcaksa. Baktım uzamıyor saçlarım bende ektireyim dedim Kel Kör Kirpi oldum yav :D:D

Son düzenleme:
Ooo ben bu ismi duymuştum işinin ehli ve çok başarılı. Sen kel olsanda dediğim gibi karizmatiksin sadminim .Saçın olsada olur olmasada. Şimdiden hayırlı olsun sadminim

Geri